close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

zpovědníček

Kterak Morbidka k druhý kérce přišla

1. října 2014 v 13:13 | Morbid_Curiosity
Je fakt hrozně zajímavý, jak jsem vždycky hrozně nadšená z kérky, ale chlubím se až pozdě... :D

No nicméně pozdě, ale přece. Po třech sezeních mám svou druhou kérku konečně hotovou. Nejspíš to bude chtít ještě menší doladění sloupanejch detailů, nicméně oficiálně je konečně hotovo.

Opět jsem byla v #1 Ink Tattoo u Tera


a jak už jsem říkala, sezení byly celkem tři. První - kontury byly už v červenci, konkrétně 16. Druhý sezení (vybarvení vlka a půlky vlasů :D) pak bylo 22.8. a poslední 10.9. :) Kol a kolem se nad tou kérkou sedělo zhruba 12 hodin (Detaily, spousta detaily.) a musim říct, že když si už čtvrtou hodinu necháváte rejt do kůže furt na těch stejnejch místech, už to docela i bolí... :D a krávácí...


Life with my slave

20. srpna 2014 v 11:45 | Morbid_Curiosity
Zdravím!

Ráda bych se s vámi podělila o jednu velkou novinku v mém životě... Ne dobře, kecám.

Zkrátka a dobře jsem se v práci docela solidně nudila a tak jsem vytvořila blog svýmu kocourovi. Přijde vám to vtipný? Jo, mně taky :D Ale kupodivu to krásně zabíjí ten čas v práci, když zrovna vážně není co dělat. Navíc si zas aspoň trochu procvičim angličtinu, která vážně zhrozněla od střední. (Proto se prosím při příchodu na Rileyho blog tolik neděste, fakt nejsem rodnej Angličan, no :D)

Je to psaný z pohledu Rileyho a jsou to krátký články až spíš komentáře s fotkama - fotostory Rileyho života. Bude tam víc fotek než tady, na FB nebo Instagramu a možná se časem dokopu i k videím. Občas dělá takový kočičí kusy, že se o to fakt člověk musí podělit se světem. Pro příklad třeba toto krátký video:


A kam že teda máte jít?
...
Ne, tam ne.

Sem:

LifeWith-Riley.Tumblr.com

The Settlers Online

6. ledna 2014 v 22:55 | Morbid_Curiosity

No jo.

To bych nebyla já, kdyby jsem se zas nechytla nějaký chujoviny. A co to bylo tentokrát?

Áno, správně, má dávno oblíbená a zamilovaná strategie The Settlers. A když to navíc udělali i jako onlineovku.... :P

Začala jsem to hrát včera a už včera jsem nad tím strávila asi tak 5 hodin O:) no a jelikož jsem dneska nešla do práce, neb na mě nejspíš leze nějaká chřipka, tak to mám čas dneska hrát celej den - teda v přestávkách mezi spánkem... Leju do sebe jeden čaj za druhým všemi dostupnými otvory a modlím se, aby to zas rychle přešlo. Ta nemoc, ne ta hra :D

A protože to nechci hrát sama samotinká, potřebuji sousedy. A tak vás jdu lákat :P

Hrajte se mnou! :)

A pokud už třeba jste registrovaný a chcete si mě přidat do přátel, jsem tam (nečekaně) jako Morbid_Curiosity :

30.12.2013 - Rekapitulace

30. prosince 2013 v 15:00 | Morbid_Curiosity
Tak...

Právě jsem promazal mojí dávnou historii za zhruba 5 let tady na blogu. Nechala jsem si tu jenom pro mě památeční vykecávky, jinak vlastně nic moc.
Ale chtělo by to možná tím pádem trochu zrekapitulovat, co se u mě za poslední cca rok událo, protože tenhle rok pro mě byl zkouška ohněm... a dost rozsáhlým ohněm.
Mám pocit, že jsem prošla kompletní změnou osobnosti. Už neumim naplno milovat, neumim důvěřovat, jsem zodpovědnější, temnější, smutnější, uzavřenější... osamělejší... I hudební styl jsem vesměs překopala... Všechno...

A nejhorší je, že ani teď, když mám věsměs všechno v pořádku a neni nic, co by mě mělo nějak trápit... jsem nešťastná. Prostě jsem.

Písnička roku?
The Chosen Pessimist...


V bodech...?

ICQ a Skype

12. července 2012 v 14:30 | Morbid_Curiosity
Takže vzhledem k tomu, že tenhle blog sem tam aktivní je, sem tam není a že jsou tu tvůrčí věci, tak byste ke mně měli mít i jinej přístup než přes komentáře tady na blogu. Takže vám sem dávám na sebe ICQ a Skype, abyste se mnou kdyžtak mohli komunikovat... :)

aileen.broken

404-602-975

7.12.2011 - Nemocná

7. prosince 2011 v 23:58 | Morbid_Curiosity
Už třetí tejden a ještě tejden budu... :(

Začalo to před dvěma tejdnama v neděli - bolest v krku. V pondělí mi doktorka oznámila, že je to "herpetická angína" - nejbolestivější typ angíny ačkoliv ne úplně angína, neni na to lék, musí se počkat až to přejde. Paráda to byla. Živila sem se přesnídávkama a bolest se zvyšovala. Nakonec sem se ve středu sebrala a šla k doktorce znova. Přišla změna - najednou to byla normální angína a nástup antibiotik.
Asi v sobotu to konečně přestalo bolet úplně a já se cejtila víceméně "fajn". Jenže pak mi začal krk natejkat, já nemohla polknout a šíleně mě bolela hlava kdykoliv sem se o to pokusila.
Navíc sem chytla takovou tu super "zadní rýmu" jak prostě neuděláte nic. V pátek znova doktorka - kapky do nosu a pokud to nepřejde tak v pondělí další návštěva.

Follow me

2. prosince 2011 v 12:38 | Morbid_Curiosity
Tákže lidi...
Abych netrapčila jako ojedinělá bytost nemající Twitter, tak sem nelenila a mám rovnou víc profilů, na kterejch mě můžete "následovat" :D

Začnu tím, co už mám dávno, ale je možný, že to tu neni nijak výrazně zmíněný :)

Pařížská sbírka obrázků

31. října 2011 v 0:16 | Morbid_Curiosity
Áno áno... nakonec sem neodolala a musim se pochlubit s tím, jaký skvosty sem si z toho divnýho města přivezla...

Normální člověk, totiž, když jede poprvý, kolikrát i podruhý a potřetí, do Paříže, tak se těší na Eiffelovku, Notre Dame atd. Ale Morbidka ne. Teda ne, že by se netěšila, ale ačkoliv vlastně nikdy dřív nikde kromě ČR nebyla, cejtí se všude jinde jako doma. Nepřijde jí to nijak zvláštní. Jako mi si Montmartre mohla navštěvovat denně a zřejmě tak i činila.
Netvrdím zas, že se jí tam nelíbilo, to rozhodně líbilo a moc, ale nebylo to "fascinující" ani "neuvěřitelný". Bylo to zcela uvěřitelný a fascinující asi jako Karlův most.

Ale ty obrázky. Těch obrázků! TAKOVEJCH obrázků!!!

Maturitní ples

29. října 2011 v 23:11 | Morbid_Curiosity
Mno joo... i Morbidka bude mít maturiťák.
Nemá z toho nijakzvlášť velký potěšení, ale když to musí bejt... A hlavně to udělá radost mámě. Ta jakmile zjistila, že půjde na ples, totiž začala jančit - s šatama, botama, doplňkama. Pro všechny, který se toho budou účastnit.

Tákže...a protože sem zlá, ješitná a tak vůbec, tak vám představím moje úlovky...


8.10.2011 - Události posledních měsíců

8. října 2011 v 13:09 | Morbid_Curiosity

Wow...

Když si to tak zpětně beru... samozřejmě, že jsem teda tvrdila, že se tady na to vlastně téměř až vykašlu, protože nemám potřebu se svěřovat blogu... Nicméně vy jste za tu dobu přišlo o takovou spoustu informací, který vás určitě hrozně nezajímaj...

No... zkrátka a dobře... ani už nevím, jestli jsme se vám minule svěřovala s tím, kde a jak jsme trávila prázdniny, ale pokud ne, tak vám to sem postupně našoupám všechno, pokud možno i s fotkama... Každý do vlastního článku...
 
 

Reklama