close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

zpovědníček

Pozvánka na nový blog

22. března 2017 v 18:14 | Morbid_Curiosity

A je to tu.

Stalo se to trchu dřív, než jsem čekala a trochu později, než jsem chtěla, nicméně mám úplně nový blog s úplně novým obsahem a... wait for it... designem (i když to bych trochu kecala, pozornějším dojde, že je to prostě předělávka toho tady :D).

Je to blog o mé poměrně nové "zálibě", u které doufám v dlouhé trvání a rozvoj - o zdravém životním stylu. Nebo minimálně zdravějším, než jsem měla a než má většina lidí. Je to o jídle, o cvičení a o přemýšlení. Pro mě je to v podstatě takový deníček, zápisník a tak, ale věřím, že pro spoustu lidí by ten blog mohl být inspirací taky se sebou začít něco dělat. Uvidíme, jakým směrem se tahle novinka bude ubírat, ale třeba to bude mít úspěch.

Každopádně dost keců už a vyražte na

ŠířkyAdélky.blog.cz


A pokud byste náhodou nevěděli, jak mi udělat radost, založila jsem si novou stránku na Facebooku a budu moc ráda, za každej like zde :)

Já a moje vlasy

11. února 2016 v 21:55 | Morbid_Curiosity


Rozhodla jsem se sepsat článek o mých vlasech. Nejenom pro případnou inspiraci, ale i pro obnovení vzpomínek :D Rozepsala jsem ho asi před rokem a teprve teď jsem se nějak dokopala k tomu, abych ho dopsala... :D

S největší pravděpodobností se tu sem tam pohybuje jenom málo lidí, který někdy viděli moje vlasy a to málo je vidělo před tak dávnou dobou, že už se to ani nedá počítat, protože se to zásadně změnilo. Samozřejmě, aby to nebylo tak snadný, nemám fotky... :D

Takže... Já a moje vlasy... Je to dlouhý příběh sahající až... No je to daleko v minulosti. :D

Letem světem fesťákem: Majáles a Utubering

1. září 2015 v 10:54 | Morbid_Curiosity

Zdravím!

Vzhledem k tomu, že jsem tyhle dva články odkládala tak dlouho, až jsem trochu pozapomněla, co a jak, kde a kdy se vlastně dělo, hodlám je spojit do jednoho kratšího... "kratšího"...

Jak jsem už někdy někde psala, na začátku května jsem byla na Majálesu. Já úplně nejsem fanouškem takovejch fesťáků, ale pozval mě tam kamarád, co měl lístek navíc. V.I.P lístek navíc. ^^ Ten kamarád byl prosím youtuber Ati a proč měl V.I.P. lístek jsem se bohužel dozvěděla až moc pozdě. Na jeho obranu včak musím říct, že on fakt furt hlásil něco o tom, že tam jde pracovně a takový kecy, za kterýma se ovšem mohlo schovávat ledacos.

Co se děje?

14. června 2015 v 19:13 | Morbid_Curiosity
Zdravím :)

Na otázku Co se děje? by se v rámci tohodle blogu dalo říct, že nic. A byla by to pravda.

Nějak nemám ani čas ani náladu sem cokoliv dávat, ačkoliv mám v plánu vám sem ještě dodatečně s velkým zpožděním hodit report z letošního Majálesu, protože mám takovej dojem, že pro mě byl o něco zajímavější, než pro většinu ostatních smrtelníků. A pak mám v plánu vám sem dát ještě pár novejch fotek...

Ne mejch...

Ale mám dalšího kocourka. :)
Jmenuje se Matýsek (tak si ho pojmenovali původní majitelé a když jsem ho viděla, tak jsem mu nedokázala vymyslet výstižnější jméno), je to zrzavá sibiřská kočka a je naprosto boží.
Asi takhle:

Milý deníčku Aneb Žádost o pomoc

3. dubna 2015 v 17:30 | Morbid_Curiosity
Musím říct, že jsem si nemyslela, že ještě vůbec někdy použiju tenhle blog k něčemu takovýmu, ale nějak se mi to všechno hromadí, tak potřebuju ventilovat alespoň nějakou menší část z toho všeho. A zároveň s tím ještě případně požádat o pomoc.

Opět se mi potvrzuje, že čím víc jsem v háji, tím kreativnější jsem. A to dokonce takovým způsobem, že nemám problém rozhodnout se co budu z daných možností tvořit a taky to dokončit. A taky to znamená, že už je to vážně hodně dávno, kdy jsem měla depresi jako takovou. Tu mám totiž teď.
Vždycky jsem byla poměrně nespolečenský tvor, ale aktuálně nemám náladu ani na psaní si s někým nebo telefonování, natož pak na sraz. A navíc jsou srazy - ať už chcete, nebo ne - zkrátka a dobře finančně poněkud náročný a jestli teď něco nepotřebuju, je to utrácet. Proč? No to je jednoduchý vysvětlení pro můj aktuální celkovej vztah a vše co s tím souvisí...

Dárky! Aneb Co mi bylo letos naježeno...

26. prosince 2014 v 11:40 | Morbid_Curiosity
Zdravím, vážení a milý, jak jste si užili Vánoce?

Když se to tak kol a kolem vezme, tak letošní vánoční období nebylo pro spoustu lidí kolem mě nic moc. Nemoci, úmrtí, vyřazení z rodinného kruhu a tak podobně... Je to smutný. A neni to smutný, protože jsou Vánoce. Ty to jenom umocňujou. Bylo by to smutný v jakoukoliv jinou dobu. Proto jsem ráda, že ačkoliv moje Vánoce taky nebylo 100% podle představ, byly podle představ minimálně z 95%, což každej říct nemůže.

Curlies: Křest EP (6.11.2014 - Vagon)

7. listopadu 2014 v 21:45 | Morbid_Curiosity
Musim říct, že horší akci jsem nezažila. Co se plánování týče :D

Už když mi zpěvák kapely Marek říkal, že budou mít tuhle akcičku, hrozně jsem se těšila a věděla jsem, že půjdu. Samozřejmě, jak už to u mě bejvá, jsem ale neměla potřebu to začít plánovat nějak měsíce dopředu s kym co a jak. Zkrátka jsem počítala s tím, že se mnou půjde můj věrný společník Zilvar. Ten ovšem "nemá na ženský čas" momentálně, takže mě vyšplouchnul. No nic, tak píšu kamarádce... dva dny jsem z ní páčila odpověď, když mi ve finále v den akce napsala, že nemůže. A jako na potvoru nemohl nikdo. Tolika lidem jsem snad v životě v jeden den nenapsala a zoufale jsem tam nechtěla jít sama. Tím spíš, když tu byla možnost, že tam potkám i velice nežádaný lidský bordel.

Signal Festival 2014

7. listopadu 2014 v 21:27 | Morbid_Curiosity
Pozdě, ale přece...

Letošní Signal Festival jsem málem prošvihla stejně, jako ten loňskej. Ale naštěstí jenom málem a poslední den - v neděli jsem vyrazila s kamarádem a kamarádkou do centra dění.

Neprocházeli jsme toho moc. Já neměla moc náladu, oni kolem mě trochu chodili po šppičkách a byla nám zima. Špatně načasovaný no, ale co. I tak to byla pěkná podívaná a dokonce jsem ulovila i pát fotek, což je s podivem :D

Sraz proběhl na Ípáku a odtamtud jsme akorát stihli dojít na Mírák na začátek tamějšího představení na kostele sv. Ludmily. Pokusů o zachycení fotky, videa nebo tak bylo asi milion, ale stáli jsme na úžasně strategickym místě, ze kterýho jsme sice aspoň něco viděli, ale furt kolem chodili lidi, takže jakmile jsem mohla zajásat, že se mi fotka ostří, prošel člověk a bylo to v piči. :D

Tady je pár nejmíň rozmatlanejch fotek...:D

Břevnovské posvícení 2014

15. října 2014 v 14:01 | Morbid_Curiosity
Nehodlám se rozepisovat o každý akci, kterou jsem za poslední dobu navštívila. Bylo by to zbytečně zdlouhavý a nudný :D Nicméně Břevnovské posvícení jsem samozřejmě taktéž navštívila, když už tam tak trochu sousedím.

V sobotu jsme na něj vyrazili s mou drahou polovičkou, přičemž můj základní a nejdůležitější cíl byl ohňostroj a pivo. Dostali jsme se tam až večer, takže tam byla miliarda lidí, který čekali na ohňostroj, rvali děti do labutí a lepili jim kolem hlavy cukrovou vatu. Dostat se z jednoho konce Posvícení na druhej byla záležitost na desítky minut přičemž jsme tam za dost dlouhou dobu nepotkali ani jednoho známýho člověka. Což neni normální.

A tak jsme shlédli ohňostroj... (tentokrát moje vlastní video 8))


Záříjový koncerty

15. října 2014 v 13:51 | Morbid_Curiosity
Už je tomu tak. Ač nejsem zrovna párty typ, disco typ, koncert typ a fesťák typ, během Září jsem stihla koncerty rovnou dva. Došlo k tomu velmi plánovaně, organizovaně a... ne kecám, vždycky to prostě nějak dopadlo...

Konkrétně došlo k neplánovaně naplánovaným Kabátům na Vypichu a dokonale dokonalým In Flames v Roxy :)
 
 

Reklama