The Last Blood of Fairy

TLBOF - 1. Kapitola

12. srpna 2009 v 23:21 | Morbid_Curiosity

Rozhodla jsem se tuhle povídku přepsat a tak jsem teda trochu přepisovala.
Nečekejte žádný zázraky. Mně to povídkování až tak moc nejde, ale když se chci vypsat z nápadu, tak proč mi bránit :D Přecejen je tohle můj blog a moje věc čim vás tu budu krmit :P:D

Takže enjoy prvního dílu, kterej dává smysl jen minimálně a kterej je strašně ujetej. Kterej se hrozně moc podobá předloze a kterej - doufám - za chvíli zmizí v archivu :D

The Last Blood of Fairy

12. srpna 2009 v 22:27 | Morbid_Curiosity


Název: The Last Blood of Fairy - "Poslední vílí krev" (zkratka TLBOF)

Hlavní postavy: Elison Kingcess, Draco Malfoy, Lucius Malfoy, Narcissa Malfoy, trio, Kingsley Pastorek, Severus Snape, Voldemort a další.

Info: Povídka bude z doby konce HP7. Při evakuaci žáků z Bradavic se Elison utrhne od ostatních a bojuje na straně Harryho Pottera. Celou cestu až k zabití Pána Zla absolvuje s triem Harry, Ron, Hermiona jenom díky náhodě a profesorce McGonagallové. Při této misi ji ovšem zasáhne pravda o jejím otci a tím pádem o celé její rodině.
Potom se děj přesune o 5 let později. Elison pracuje na ministerstvu jako bystrozorka, stejně jako např. sám Harry Potter nebo Draco Malfoy, který je ale právě pod obviněním z vraždy vlastní matky. Elison bude přiřazená k případu Draca Malfoye a bude mu pomáhat, aby ho od obvinění očistila. Při této příležitosti se velmi sblíží a Elison s mladým Malfoyem otěhotní.
Pak ale přijde krutá pravda a svět se oběma zhroutí jako domeček z karet.

Žánr: Komedie/Dobrodružné/Romantika/Akční/Temné/Psychologické

Tak to je stručný popis a teď ještě úvod od Elison... :)

Ahoj, já jsem Elison Kingcess. Posledním - tedy sedmým rokem navštěvuji Bradavickou školu čar a kouzel, obývaje celou tu dobu Zmijozelskou kolej. Nikdy jsem tam moc nezapadla, ale naštěstí mi to ostatní zmijozelští nedávali tolik najevo - spíš mě srdnatě ignorovali, za což jsem jim vděčná. To je ovšem to jediné, za co jim můžu být vděčná. Celou svou docházku do školy jsem si nikdy nepřála nic jiného, než dostat se do jiné koleje. Na druhou stranu jsem ale od prvního až do šestého ročníku měla možnost pozorovat podivuhodný život Draca Malfoye - zbohatlého a rozmazleného aristokrata, který bez svých kumpánů, Crabbea a Goyla, nedal ani ránu a jistě můžu i říct, že nemít tyhle dva po ruce, Malfoy by si nikdy nedovolil na jiné, než na studenty nižších ročníků.
Nepozorovala jsem ho, protože bych do něj byla zakoukaná, to ne! I když…svůj půvab tenhle kluk má. Myslím, že i on si všiml našeho podobenství. Máme stejné světlé a velmi jemné vlasy, výrazné rysy, bledou pleť s stejně ocelově modré oči. Člověk by mohl říct, že jsme sourozenci. Jenže to by nás ten člověk nesměl znát.
Je to zvláštní, když se ve stejný čas na stejném místě objeví dva natolik si podobní lidé, ale zároveň tak odlišní.
No, zpět k mé osobě. Ale vlastně…už není, co bych vám o sobě mohla prozradit. O své pochmurné minulosti strávené u nejpříšernějších lidí na světě a poté i v dětském domově vám opravdu vyprávět nebudu, neb se na to snažím zapomenout. Teprve nedávno jsem slavila své sedmnácté narozeniny, a tak si užívám volnosti. Až totiž tenhle rok skončí, nebudu se muset vrátit do toho hrůza-domu. Najdu si vlastní byt a budu pracovat. Už se do domova nikdy nevrátím. Štěstí, že chodím…vlastně, chodila jsem do kouzelnického dětského domova, jinak bych mezi těmi lidmi musela trpět ještě další rok a to bych nepřežila. Když se teď ale ohlédnu na to, že v našem světě zuří válka, která své dějiště přenesla z celé Anglie na naši školu, možná, že si ani bydlení nebudu muset hledat.
Ale dost o mně, abyste byli v obraze, právě v Bradavicích vládne absolutní chaos. Prefekti a profesoři se snaží nahnat studenty svých kolejí a evakuovat je ven ze školy. Všichni jsou tu stále paf z toho, že je ve škole Harry Potter a že náš ředitel vyskočil z okna. Ne, že by se třeba zabil, to bohužel ne. Odplata za to, že zabil Brumbála očividně přijde někdy jindy…

 
 

Reklama