close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

tattoo

Vánoční akce #1 Ink Tattoo

10. prosince 2014 v 12:03 | Morbid_Curiosity
Moje tetovací studio - respektive můj tatér Tero má Vánoční akci: 25% sleva na tetování!

Při mym štěstí je to samozřejmě akce v nevhodnou dobu, kdy nemám ani korunu ani se slevou, nicméně věřím, že spousta z vás jsou zazobanci a můžete se jít nechat kérovat... :P :D Je to rozhodně milá akce a je škoda jí nevyužít, tak šupky do #1 Ink Tattoo!

Navíc když budete sdílet tenhle příspěvek (klikněte na obrázek níže) na svojí zdi na FaceBooku, tak máte šanci být vylosováni a dostat 2.000,- Kč na kérku, což je možná ještě lepčejší :)

Tetování: otázky a odpovědi podle Morbid_Curiosity

15. října 2014 v 17:41 | Morbid_Curiosity
Ačkoliv se pohybuju kolem tetování (čti: ujíždím na sjíždení salónů, fotek, obrázků a motivů) už řadu let - řekněme tak zhruba od mých dvanácti, což dneska konkrétně znamená 9 let, přečetla jsem si o nich všechno možný i nemožný, viděla jsem spoustu videí kliďasů se sluchátkama, co se nechávají tetovat, ale i nerváků, kteří řvou ještě předtím, než se jehla dotkne jejich kůže, až teprve teď, ač stále s nevalnými zkušenostmi, můžu mluvit o tom, jaký to je.

Ráda bych abyste mě nekamenovali, tohle je to jak vidím celej proces tetování já. Vy to možná máte zažitý trochu jinak. Každej se učil jinak od svýho tatéra :)

Tenhle článek s největší pravděpodobností budu postupem času doplňovat o další poznatky, tipy, rady, nápady a tak až budu mít víc tetování na více místech (zatím mám pouze zápěstí až předloktí a rameno až paži... :D) a pokud nějakým způsobem opět pokročí technologie tetování a já budu mít potřebu vám to sdělit :).
Předem se omlouvám za případný překlepy atd. Jsem líná to po sobě číst... :D

Pokud by vás zajímalo, který kérky mně osobně přijdou pěkný, nebo zajímavý, koukněte na můj Tumblr nebo Pinterest :)
 
 

Reklama