close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

shopping

Co přibylo do knihovny?

11. února 2016 v 15:56 | Morbid_Curiosity
Zdravím!

Já vím, už jsem sem nic nenapsala dobrýho půl roku, nicméně ne, že by vyloženě nebylo o čem, ale nechtělo se. A když už se chtělo, tak bylo moc líný. Za posledních pár měsíců se toho událo mnoho, nicméně o tom tenhle článek nebude. Nákupy jsem díky změně práce musela rapidně omezit, ale něco málo jsem stejně pokoupit prostě musela. Kromě mnou koupených knih sem rovnou hodím i ty, který jsem k něčemu od někoho dostala, ať je to komplet... Jenom doufám, že si na všechny vzpomenu.
Nuže... začnem.

Narozeninová sleva v Dobrovským

17. dubna 2015 v 22:34 | Morbid_Curiosity
Ačkoliv bych neměla, tak jsem si pořídila nový přírůstky do knihovny. Za prvý prostě nemám co číst, za druhý si taky potřebuju udělat malou radost a za třetí Dobrovský na Andělu slavil narozky a na všechno byla sleva 30% a tomu se prostě nedá odolat.

A tak jsem si při svym výletu do Uloženky v Bílý Labuti, kde jsem si konečně byla vyzvednout jinej shopping, o kterym jsem vám už psala, udělala zastávku na Andělu. Měla jsem v úmyslu se tam nastálo zabydlet, ale bylo mi to zatrhnuto. Tak jsem si aspoň koupila dvě knížky a jednu jako dárek pro... to je fakt tajný, netahejte to ze mě.

Upřímně musím říct, že když jsem do toho knihkupectví nešla cíleně za nějakou knížkou, bylo pro mě nesmírně těžký nějaku si vybrat. Fantasy sekce byla plná lákavejch knížek, stejně tak detektivky a thrillery... Nakonec jsem popadla Papírová města od Johna Greena. Jenže pak jsem narazila na další knížku od Cecelie Ahern s názvem Kdybys mě teď viděla. Bohužel se zas nemůžu tolik rozšoupnout, takže jsem si prostě musela vybrat jenom jednu a vyhrála to Cecelia, protože mě anotace zkrátka na místě zaujala o něco víc.
A ve finále jsem pak ještě hrábla po roztomilym paperbacku Malého Prince, kterýho jsem ještě niky nečetla, ale jelikož ho všichni milujou, tak co by ne. Stál jenom 99,- a ještě si odečtěte těch 30%... :)

Vážně mě mrzí, že jsem v situaci v jaký jsem, protože bych nakupovala knížky, až bych brečela... :(


A jelikož jsem dneska zřejmě byla hodná, tak jsem od maminky ještě dostala nádhernej soví hrneček od Avonu, kterej jsem si před Vánocema objednávala, nicméně už ho neměli. Ale máma ho sehnala, protože je nejlepší :))


No a to je nejspíš na dlouhou dobu zas poslední shopping :(

Další nákup na Nutspread

29. března 2015 v 14:19 | Morbid_Curiosity
Je tomu přes dva týdny, co jsem si poprvý koupila ořechový máslo na Nutspread.cz, nicméně za tu dobu jsem zvládla zbušit tu mandlovou crnchy dobrotu málem i s kelímkem. A vzhledem k tomu, že jsem si na tomhle másle vytvořila menší závislost, bylo nezbytně nutný doplnit stavy a přidat k tomu nějakou tu dobrůtku navíc.

Objednala jsem si teda opět crunchy mandlové máslo - 250g za 129,- Kč, protože to už mám vyzkoušený, je to neuvěřitelná lahůdka a prostě must have záležitost. :)

Kešu a mandlové máslo

11. března 2015 v 10:46 | Morbid_Curiosity
Čekala jsem s tímhle článkem než vyzvednu a vyzkouším ještě to mandlové máslo, abych mohla poreferovat najednou.

Na Facebooku mi asi tak před týdnem a něco málo vyskočila reklama na novinku v Marks & Spencerovi na kešu máslo. O oříškových máslech už jsem něco málo četla, ale v podstatě jsem věděla jenom o arašídovym másle a to mě nijak extra nelákalo, ač je to běžnou americkou snídaňovou pochoutkou. V tom, že se oříškový másla dělaj z téměř všech druhů ořechů (nebo minimálně z více), mi udělala jasno až teprve Dewii ve svym videu, kde recenzovala nejenom ořechový másla od Nu3tion.

Bigbrands.cz

9. března 2015 v 14:30 | Morbid_Curiosity
Myslím, že někdy minulý týden jsem v ármci lovu nějakýho haříku objevila BigBrands. Já vím, já vím. Na tyhle nákupní kluby jsou smíšený pocity, ale za vložení mailu člověk nic nedá. Hned následující den mi přišel newsletter a už jsem byla nasraná a chtěla jsem to zrušit :D když tu najednou koukám... docela pěkný nádobí v tý reklamě...

Tak jsem mail rozklikla a dala jsem se do zkoumání nabízenýho zboží. Jenom u kuchyňských potřeb jsem si poplakala, že je to všechno tak drahý i po tý jejich super slevě a že to hrozně nutně chci. Ve finále jsem ovšem narazila aspoň na pár věcí, který jsem se rozhodla si koupit. Začalo to odkapávačem...

No bez srandy. Fakt odkapávač.

Nákupy v Ikee

9. března 2015 v 13:25 | Morbid_Curiosity
Asi před týdnem jsem vyrazila do Ikey. A jak už to tak bývá, neodešla jsem po deseti minutách a už vůbec ne s prázdnou. Upřímě nevím, jestli jsem si dokázala vzpomeout na všechno, co jsem si odtamtud tentokrát odnesla, ale snad na všechno podstatný jo :D

Ikea je rozhodně místo, kde bych asi dokázala bydlet. Samozřejmě jenom v případě, že by tam furt necouraly ty davy lidí :D. Strašně si to tam vždycky užívám a kdybych na to měla, nakupovala bych snad od rána do večera každej den... :D

První věcí, která mě tam ťukla byl tenhle boží květináč za 49,-, kterej jsem u vlogerek viděla spíš jako stojan na štěstce a tak podobně. Taky to nevidím tak, že do něj budu cpát kytku - nejenom proto, že pro tenhle účel ani žádnou vhodnou v mojí domácnosti nenajdu, ale žádnej speciální účel pro něj prozatím nemám...

Výprodej na buxu!

9. března 2015 v 10:07 | Morbid_Curiosity
Taky už je tomu dýl, ale narazila jsem náhodou na FaceBooku v jedné skupině na příspěvek, kde se nějaká slečna chlubila spoustou knih za necelé 300,- Kč. Jakože spoustou nových knih! A tak jsem nelenila a jala jsem se pídit po tom, jak a kde je v dnešní předražený době možný koupit tolik knih za tak nádhernou cenu. V komentářích se mi dostalo odpovědi, že na bux.cz je velký výprodej (který jen tak mimochodem stále trvá :)). Říkala jsem si, že to bude jako vždycky, když maj někde výprodej - nezajímavý nudný tituly. A ono ne. Protože jsem tak či tak nechtěla nijak výrazně utrácet, pořídila jsem si z výprodeje pouze dvě knížky a to Údolí slz a Mezi zloději a celé mě to vyšlo na krásných 121,- Kč i s dopravou.

Zas jednou v Megaknihách

19. ledna 2015 v 10:10 | Morbid_Curiosity
Poslední dobou na mě ze všech sran útočily trailer a úryvky z novýho filmu S láskou, Rosie. Podle ukázek jsem se do filmu absolutně zamilovala a v kině jsem si potvrdila, že jsem udělala dobře. Film byl naprosto dokonalej, příběh musím uznat z vlastních obdobných zkušeností vážně ze života a celkově to prostě bylo vtipný, smutný, krásný, veselý... a tak... prostě ♥ :D

No a když jsem zjistila, že film je natočenej podle knížky, tak jsem si musela objednat předlohu. V rámci toho, abych neobjednávala jenom jednu knížku, jsem si doobjednala ještě pokračování Mortal Instruments: Město nebeského ohně.

Body care shopping: prosinec/leden

16. ledna 2015 v 17:34 | Morbid_Curiosity
Včera a dneska mi přišly poslední věcičky, na který jsem čekala, abych se tu pak mohla vytahovat, co všechno jsem si pokoupila. Problémem ovšem je, že jsem od prosince určitě už zapomněla, co všechno jsem si vlastně pořídila. :D

Tak jako tak, pár věcí mi v hlavě zůstalo - obzvlášť ty nejnovější, takže aspoň něco. Zatím nemám všechno vyzkoušený, ale až budu mít, nejspíš jednotlivým věcem budu věnovat nějakej ten článek v rubrice body care, ve který zatím nic nemám, protože se nemůžu dokopat k tomu, abych dopsala biografii svých vlasů. Zjistila jsem, že ač nejsem žádnej šílenej chameleon, tak je poměrně obsáhlá a místy vyžaduje i fotodokumentaci, likdokumentaci atd.

Zkusím tady zběžně zmínit aspoň to něco málo, co jsem už vyzkoušela. :)

Vybavena na kreslení

13. ledna 2015 v 12:48 | Morbid_Curiosity
Zdravím :)

Opožděně ještě přeju šťastný nový rok všem :)

Momentálně se u mě děje moc věcí, takže nějak nebyl ani čas ani chuť sem něco sepisovat nebo přidávat, ale teĎ se zrovna nudím v práci, tak jsem se rozhodla sem něco málo v rychlosti naházet.

Tohle bude poměrně krátkej shopping článek o kreslící/tvořící výbavě, kterou jsem si za poslední dobu pořídila, ale plánuju trochu delší shopping/body care článek, až mi dojde Avon várka a vyzkoušim jí :) Plánuju toho teda víc, ale nějak se k tomu ne a ne dostat pořád :D

Vzhledem k absenci pastelek pod vánočním stromem jsem se po novym roce rozhodla, že si prostě aspoň něco málo objednám sama.
 
 

Reklama