layouty na přání

Beauty by Katy

2. srpna 2015 v 23:23 | Morbid_Curiosity
Zdravím!

Už dlouho jsem sem zas nic nehodila - já vím. Děje se toho hrozně moc o čem by se dalo psát a k něčemu mám dokonce i důkazný materiály, ale neni čas.

A tak jsem v rychlosti aspoň házím design, co jsem včera způsobila mamce. Ta se totiž - a teď se džte - pustila do blogování. Ona je obecně poslední dobou taková postižená typicky holčičáckýma věcma - kosmetikou, hadříkama, botičkama, holčičíma videama a Instagramem - ale že začne blogovat, to pro mě bylo překvapením. Teda ne tolik, ale vehementně se mě snažila přesvědčit, že to teda fakt dělat nebude, protože na to nemá čas. ('Já jsem ti to řikala' feeling)

No a protože je ve světě blogů nováčkem, chtěla po mněl troch pomoct. Takže jsme její blog přesunuli na blog.cz, vytvořila jsem jí novej design a naučila základy. Věřim tomu, že zbytek zmákne sama... :) Protože je prostě hustá.
Pro:JMP, s. r. o. - blog design

3. dubna 2015 v 17:37 | Morbid_CuriosityInseparable

17. října 2009 v 14:36 | Morbid_Curiosity
m-curiosity.blog.cz
Náhled || Stahuj || Pro Leu
Stahovat může každý.

Winter

30. srpna 2009 v 20:30 | Morbid_Curiosity
m-curiosity.blog.cz
Stahovat může každý.

Layouty na přání - pozastaveno

6. srpna 2009 v 13:45 | Morbid_Curiosity
Takže... jelikož mi tak nějak došly nápady, rozhodla jsem se na chvilku otevřít tuhletu sekci.

Nepočítejte s tím, že jakmile si layout objednáte, máte ho do 24 hodin vytvořený, nakódovaný a já nevim co všechno, to vážně ne.
Taky ovšem nepočítejte s tím, že design udělám všem, co si o něj napíšou. U mě neplatí pravidlo "Kdo dřív přijde, ten dřív mele". U mě platí spíš to, jak se bude váš design tématizovat a jak dobře se bude tvořit. Ale budu se snažit vyhovět všem.

Dalo by se říct, že je mi prakticky jedno, co po mně budete chtít za layout, ovšem neangažuju se do porno témat ani do jinak veřejnost pohoršujících témat.

Pokud máte zájem o design, napište mi na e-mail adela.homutova@gmail.com tyto údaje:
1) Vaše jméno/přezdívku
2) Obsah a účel stránky + odkaz na váš blog
3) Téma vašeho layoutu nebo klidně i konkrétní obrázky
4) Barvy, velikost stránky, menu... je na vás, jestli si vyloženě navrhnete, jak má design vypadat a nebo mi dáte volnou ruku (což je pro mě přijatelnější)
5) Kontakt na vás (e-mail, ICQ)

Chci, abyste mi psali na mail především proto, že spousta lidí považuje za jednoduchý hodit do komentářů pár písmen, ale pak se o design ani nepřihlásí. Takže asi tak. Máte-li nějaký dotazy, směřujte je sem do komentářů.
UPOZORŇUJU, ŽE JSTE V PŘEVÁŽNÉ VĚTŠINĚ LIDI, TAK SE TAK TAKY CHOVEJTE. Emaily typu:
  1. Buddy
  2. Harry Potter
  3. Harry Potter
  4. Harry Potterovský barvy a velikost tak akorát na Voldemorta
  5. buddy@blablabla.cz
neakceptuju!
Jak už psala Asheen na jejich blogu, pozdravy a slušnost v emailu se docela cení. Lépe řečeno na emaily typu "Udělej mi layout s Barbie" nereaguju.

Pokud se o již vytvořený design nepřihlásíte do týdne, zpřístupním ho všem bez rozdílů. Za normálních okolností, když si majitel pro svůj layout přijde, tak layout po měsíci zpřístupním všem.
Toť asi vše. Je toho hodně, ale já si podmínky klást můžu, protože bych se na vás taky mohla vykašlat a neudělat vám nic :P ;)
PS. jakmile se mi bude zdát, že mám objednávek moc, ruším možnost psát si o designy.

 
 

Reklama