close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

filmy, seriály

The Minions: Trailer

4. listopadu 2014 v 11:23 | Morbid_Curiosity
A je to tady. Kam se sere Harry Potter nebo Hobit...

Mimini budou mít konečně vlastní film... Panebože.. panebože... panebožee!

Nečekejte ode mě žádný kulturní vyjádření, já jsem prostě jenom šťastná... A strašně se těším na červen nebo červenec příšítho roku, kdy tenhle žlutej zástup nastoupí do kin :)

Upíří deníky: Premiéra 4. série

17. července 2012 v 18:56 | Morbid_Curiosity

Ooo ano.

Nevím, jestli sem se vám tady s tím přiznala, ale i mě chytly Upírský deníky. Bohužel sem je teda ještě nečetla, ale všechny tři série zkouknutý mám tam i zpátky.

Samozřejmě, že sem zamilovaná do Damona a strašně se mi líbí Stefan a nemám ráda Elenu, zatímco Katherine mi přijde skvělá. Zkrátka nezklamala sem.

Nicméně sem musela téměř až obrečet, jak strašně kráskej seriál to na můj vkus je... to to nemůže bejt jako hvězdná brána? nebo tak něco? sakra ale... Nebo ať si vezmou příklad z naší neverending Ulice! No nic...

Američani jsou bezcitní a vůbec netušej, jak svým dicákům ubližujou příliš krátkema seriálama. Jako třeba Moonlight, na kterej právě koukám. 16 dílů. No co to je?

Harry Potter: Pottermore

16. července 2012 v 15:25 | Morbid_Curiosity

A abych nezanedbávala i mnohem oblíbenějšího a pro mě víc srdeční záležitost - Harryho Pottera, s velkým zpožděním - zhruba ročním, se vás chci zeptat, kdo jste se přihlásil na Pottermore? Já byla naštěstí vybraná už v BETA testování, takže jsem si brány ještě kouzelnějšího světa Harryho Pottera užívala o něco dřív, než ostatní.

Twilight: Rozbřesk (2. část) - trailer

16. července 2012 v 15:13 | Morbid_Curiosity
Tak určitě jste všchni závisláci už viděli první díl. Já byla s kamarádama dokonce na půlnoční premiéře.
No nicméně teď se už všichni těšej na druhej, o dost akčnější díl, kde konečně uvidíme Bellu jakožto upírku, Renesmé jakožto rozkošnou (i když poměrně ošklivou, na to, jak sem si jí představovala) dcerku Edwarda a Bells a otisknutýho Jacoba.
Já už sem dokonce zabraná i na premiéru toho druhýho dílu, tak uvidíme no. Jestli to nezmrvěj a nebude to katastrofa, ale upřímně myslím, že ne, protože ta první část byl velmi dobrej začátek :)

A tady teda máte trailer, abych vám sem ohledně toho Stmívání dávaa aspoň něco... :D

Harry Potter: Hudební video k šestce :))

25. července 2009 v 13:21 | Morbid_Curiosity
Vraťmě se ještě k sladký nevědomosti o tom, jak vlastně HP6 film vypadá a tvařte se, že jste uchvácený z tohodle videa... protože já jsem :D

Twilight: Ó bože.....

29. června 2009 v 18:56 | Morbid_Curiosity
Tohle sem právě našla u Ape.in a maximálně to zklamalo veškěrý moje očekávání....

Už takhle sem si nedokázala představit nadabovaný Stmívání, ale tohle je vrchol všeho. Stejně jako Ap si myslim, že mě nikdonedonutí dívat se na nadabovanou verzi.

Ty hlasy k těm lidem absolutně neseděj!

Jo dejme tomu, že to možná je tim, že sem to viděla milionkrát v ajině a vim, jaký maj herci hlasy, ale prostě... je to přesně tak, jak to Ape.in píše... Edwardův hlas je ve filmu úžasně tajemnej a sexy... tohle český cosi má bejt sexy? A Bella taky nezní jako opravdová Bella... narozdíl od ajiny zní dost rázně a přesvědčeně... :/ humáč toto...

Varuju milovníky Stmívání, že pokud si nechtěj zkazit den, ať se na tohle snad ani nedívaj... katastrofa toto....

Twilight: New Moon - trailer

7. června 2009 v 18:15 | Morbid_Curiosity
Jo, soráč, já vim... dost opožděně :D
Ale vymlouvám se na to, že tyhle věci moc nesleduju :D Na ten trailer sem narazila náhodou :D

Jinak teda... přijde mi trochu málo ukázkovej. Obvykle v těch trailerech bejvá trochu víc záběrů z filu a bejvá to napínavější... ale tak co no...


Uá... až v listopadu :(

Twilight: Prvních 15 sekund z New Moon

29. května 2009 v 23:22 | Morbid_Curiosity
Ták... sem teď tak brozdla netem a úplnou náhodou sem narazila na tohle krátký videjko, na kterym můžete vidět kousíček z New Moon filmu :)

Twilight: Edward kouše a faninky jsou šílený... :D

26. května 2009 v 18:11 | Morbid_Curiosity
No... ehm :D
Jak tak bruslim tim YouTube, narazila jsem na vide z show Tyry Banksový, ve který byli Robert a Taylor (Edward a Jacob). Tyra Bansk si tam od Edieho vyžádá kousnutí do krku - a má ho mít! :D

Na konci toho prvního 'kousacího' videa (kde mimochodem Taylor dostane tanga atd... :D) a pak v tom druhym videu je začátek takový... no řekla bych tomu soutěž, ve který jsou tři holky... a jak šílej, když na to 'podium' přijdou Robert a Taylorem? omg... xD ale člověk neví, jak by se v takový situaci chovat no O:DDD

Twilight: Behind Scenes

26. května 2009 v 17:38 | Morbid_Curiosity
Dneska mě chystla YouTube-bloudivá a jak tak bloudím, na co nenarazím.
Tohle už sice sasi většina milovníků Twilight viděla, ale já ne, takže to sem dám xD

 
 

Reklama