close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

doporučuju

Teri Blitzen

6. dubna 2015 v 23:20 | Morbid_Curiosity
Čerstvě 15 letou Teri Blitzen (Hodanovou) s největší pravděpodobností ani nemusím představovat. Jsem si teda myslela, dokud jsem o ní nnezabásnila Yotube znalýmu sousedovi, kterej o ní údajně nikdy neslyšel. Nechápu. Já se Youtube nijak extra nevěnuju, ač musím říct, že nejen díky Teri si myslím, že by mě to hrozně bavilo, mít témata a prostředky, ale přesto jí znám.
S největší pravděpodobností jsem se k Teri dostala buď přes Atiho, kterýho jsem poznala dřív osobně, než virtuálně :D nebo přes LuxyLady2 Terezku, se kterou jsem chodila na střední a hrozně mě překvapilo, když jsem zjistila, že je z ní Youtuberka. Na její videa moc ráda koukám... Ale o těch kdyžtak někdy časem. Zkrátka a dobře nevím úplně, kde a jak jsem k té slečně přišla, do té doby jsem o ní ovšem taky neslyšela. Nicméně od tý doby o ní zas naopak slyším všude :D a vůbec se tomu nedivím...

Když jsem viděla Teri první video (a kdybyste mě zabili, stejně si nevzpomenu, jaký to bylo), hnedka jsem si ji oblíbila. Krásná, milá a inteligentní slečna, která to má v hlavě srovnaný, je zábavná a má velmi zajímavej život, o kterym musí bejt prostě radost točit videa. A pak jsem se dozvěděla, že jí (tou dobou) ještě není ani 15. Doteď jí to zkrátka odmítám věřit, hrozně kecá a určitě je jí víc :D

Kseniya Pyff

11. ledna 2009 v 15:05 | Morbid_Curiosity
PYFF - tak to je její přezdívka na DeviantArtu. V poslední době jsem si její fotky doslova zamilovala. Má nádherný živý fotky, který musí padnou doslova každýmu. Navíc na mnohých z těch fotek je ona sama a ona je nádherná slečna.

Moc jsem toho o ní nezjistila. Snad jen to, že je jí 21 let, žije v Moskvě a je to takovej malej roztomilej chameleonek, protože na hlavě měla už všelicos :))
Její hudební styl je v rozmezí DnB, DARK, PSY and Jungle a oblíbená music Liquid On Safi a Shpongle.
 
 

Reklama