close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

blogový záležitosti

Blogový designy

8. června 2017 v 15:02 | Morbid_Curiosity

Ahoj!

Jak už jsem se zmiňovala v jednom z posledních článků, pomalu ale jistě stěhuju veškerou svou tvorbu na novej blog. Trvá mi to sice hrozně dlouho, ale stále stěhuju. Dneska se ozývám především z toho důvodu, že jsem odsud dneska dopřestěhovala jednu poměrně důležitou součást tohoto blogu (i když... spíš bejvávalo, než že by to teď bylo nějak stěžejní) a tou jsou blogové (ale i ostatní) designy. Všechny starý, ale dokonce už i jeden novej design nyní najdete na blogu

Curiosity-ART.blog.cz


Stejně tak samozřejěm postupem času úplně všechnu tvorbu. S grafikou je to poměrně snadné, ale všechno psané si hodlám nejdřív přečíst, než s tím budu někam hejbat a to bude na dlouhý lokte, tak držte palce, ať to vůbec někdy dokončím. Občas se proklínám, že jsem vůbec kdy byla takhle hrozně akční. A to už je vlastně i tady na blogu fakt jenom zlomek toho všeho, co ze mě kdy vzešlo... :D

Co se chystá?

19. března 2017 v 0:13 | Morbid_Curiosity

Ahoj :)

Zase je tu ticho po pěšině, ale vzhledem k nakažlivý aktivitě Blanch a vlastním nápadům jsem se rozhodla tady s tím trochu hejbnout. Vlastně ne přímo "tady s tím", ale obecně se svýma blogama.

Ano. Čtete správně množný číslo...

Dnes (resp. když koukám na čas, tak už včera) jsem založila nový blog - sesterský blo tohoto. Rozhodla jsem se oddělit obory svých zájmů na jednotlivé blogy, ať tady není totální mish mash.

Co to vlastně znamená?
Znamená to konkrétně to, že tento blog hodlám mít jako takový odkladiště svých zážitků, poznatků, oblíbeností, knížek, shoppingů a beauty věcí a tak. Prostě fun and stuff... :D
Na nově založeném blogu budu ukládat veškerou svojí tvoorbu od grafiky, přes kreslení až po písemnosti mé vlastní. Bude to takový moje portfolio.
Dál se chystám založit ještě jeden blog, kterej se bude věnovat mojí nejnovější oblíbený aktivitě, která si podle mě zaslouží vlastní blog a bude na téma "Jak se amatér pere s novým lifestylem", přičemž účelem blogu je lidem ukázat, že všechno není tak hrozný a těžký, jak to vypadá, protože když to zvládnu já, tak už každej. Ale to je hudba budoucnosti, ač doufám, že blízký. Než se pustím do nečeho novýho, ráda bych nejdřív spasila tyhle dva blogy.

Novej blog s prozatím skromným obsahem najdete na adrese

www.Curiosity-ART.blog.cz

a prosím nelekejte se, že je tam stejný design, jako tady. Zkrátka to bylo poměrně unáhlený rozhodnutí, který jsem nechtěla brzdit tím, že se budu vztekat s nějakým novým designem (už takhle jsem se musela vztekat s úpravama... :D). Navíc spíš hodlám design vyměnit tady, než tam. Tam se hodí víc. :D

Hodlám trochu pozměnit koncept distribuce grafiky a tak, takže jak říkám, asi ještě trochu potvrá, než se tam dostane všechno, co tam patří. Samozřejmě přirozeně vše tam zveřejněné zmizí z tohoto blogu, který pak následně ještě trochu proberu, uspořádám a možná i promažu. S trochou štěstí se dostanu i k tomu, abych sem začala dávat nějaký hodnotný obsah typu knižní recenze nebo pravidelná aktualizace shoppingu, protože se obávám, že od doby, kdy jsem tu tuhle kategorie naposledy aktualizovala nějakým článek už dalších x tisíc padlo za vlast. Ráda bych navíc tenhle blog taky pojala spíš jako tipy a triky kde jak a na čem ušetřit, protože co si budeme namlouvat, málokdo z nás vydělává takový peníze, aby se mohl hýčkat shopalictvím a nezruinovalo ho to. A já na e-shopech trávím takového času, že už mám ledacos zmáknutý.
Nicméně tohle je hudba mnohem zdálenější budoucnosti a možná spíš moje marná touha, jelikož zkrátka a dobře nevím, kde bych na všechny ty články, který bych ráda plodila, měla brát čas... :D

To je tedy asi prozatím vše k aktuálnímu dějství kolem mé osoby a mých blogů.

Snad se zas brzo ozvu. :)

Oprava designu

16. srpna 2016 v 14:45 | Morbid_Curiosity
Zdravím!

Jak jste již mohli všimnout, opět tady na to krapet kašlu - každopádně k tomu mám pádný důvod, který vám možná sdělím v nějakym článku, kterej k tomu bude uzpůsobenej.

Vzhledem k výše zmíněnému mi nějakou dobu trvalo, než jsem vůbec přišla na to, že je rozhozený design - respektive že zmizela všechna tři menu: horní, boční i dolní. A zhruba stejně tak dlouho trvalo, než jsem se dostala k opravě. Proto omluvte horší orientaci na blogu, už by to mělo být ok.
Teda až na "oddělovače", kterým většinou začínal a končil každej článek - musela bych změnit link na obrázke v každym článku, kterejch je na tomto blogu - ač se to možná nemusí zdát reálný - přes 500. A to se mi upřímně nechce. :D

Chyba nastala, jelikož jsou tyto obrázky uloženy na externím hostingu a tomu se nějak nechtělo spolupracovat. Asi ho budu muset definitivně zrušit a vše přesunout buď přímo na blog.cz, nebo zařídit jiný hosting. Ohledně toho i dost vážně uvažuju nad tím, že bych si vytořila blog s vlastním hostingem a doménou třeba na Wordpress platformě a poslala blog.cz i s jeho reklamama k šípku, ale zatím na to nění čas ani prostor. Tak uvidíme, jak to dopadne... :)

Zemětřesení na blogu

12. března 2015 v 12:05 | Morbid_Curiosity
Už od tý doby, co jsem se sem jednoho krásnýho měsíce loňskýho roku opět přifařila, tu furt něco stěhuju, mažu, upravuju, vytvářím, přenáším a já nevím co všechno.

A dneska zas.

Zjistila jsem, že mi zřejmě zrušili můj historickej profil na BlueBoardu, tím pádem se mi znefunkčnily všechny stahovací linky k designům a tak podobně. Linky na stažení už jsem opravila - jen tak mezi náma - už to stažení nepočítá. Což mě ovšem na jednu stranu mrzí, protože by mě takhle zpětně ta statistika vážně zajímala.
Zvláštní je, že G-Book pořád funguje... -_- Ale ten stejně půjde do kša s novym designem.

Zrušila jsem tu pár rubriky, pár jsem jich přestěhovala... A ve stěhování budu ještě pokračovat, až výše zmíněný nový design nastane. Některý sekce sem možná časem vrátím, ale teď mi tu akorát zacláněj a fakt se mi zdaj zbytečný.

Co se výše zmíněného designu týče, rozhodně ho neočekávejte v nejbližší době. Já o něm totiž melu už aspoň pět let a furt tu tvrdne brečící Malfoy, kterej je sice sexy, ale už je okoukanej. Podle tohodle článku tu na něj zízáme od roku 2009 :(. Jo, chce to změnu...

Ale...

Mám tvůrčí krizi. Mám osobní tvůrčí krizi. To je jinak řečeno krize, která se týká mýho osobního blogu. Kdyby za mnou přicupital kdokoliv, že potřebuje design na svůj web, tak ho vypotim hned. Ale na svůj prostě furt nic. Žádná idea. Nic.
A můžu vás ubezpečit, že fakt CHCI tvořit ten design. Už dlouho. Shánim inspiraci všude možně, ale prostě ne. Ani ťuk... :D

Slibuju, že se budu snažit. Jako jsem se snažila doteď. Přecejenom se styl ražení tohodle blogu rapidně změnil a Malfoyovic sprateček už se sem vážně nehodí mezi všechny ty šminky a nákupy.

A konečně se dostáváme k jádru pudla: chci jenom upozornit, že kdyby tu teď v následujících hodinách, dnech, týdnech dělo něco nevysvětlitelnýho, neni to UFO, to se jenom já zas hrabu ve struktuře týhle stránky. Zároveň prosím o hlášení případných chyb v odkazech atd., kdybyste na něco narazili... :)

Co se děje a dít nejspíš bude

18. října 2014 v 10:42 | Morbid_Curiosity
Takže.

Kdo sem občas zavítá, si určitě všimnul, že poslední dobou se tu projevila nějaká moje aktivita.
Není bůhvíjaká, nicméně je a nejspíš i bude, protože mě tyhle věci poslední dobou zase začaly bavit. Navíc na ně teď (bohužel) budu mít i čas. Dost často neni do čeho píchnout v práci, takže můžu něco kutit a volnočasová aktivita mi taky jaksi odezněla, tudíž možná zvládnu něco i doma. I když tam mě to moc nevadí a poslední dobou ve volnym čase doma opět hraju WoW ^^ :D a nebo si čtu a nebo čumim do zdi, což je moje oblíbená činnost obzvlášť posledních pár dní.

Vzhledem k tomu, že jsem ten typ člověka, kterej si absolutně neumí uspořádat čas, takže mám furt dojem, že vlastně na nic nemám čas, uvidíme, jak rychle se to tu hejbne. Věnuju přemýšlení nad nedostatkem mýho času a nad tím, co v tý volný chvíli dělat, tolik času, že ve výsledku vážně nemám na nic čas... :D Nicméně plány jsou.

Pár změn zase jednou po roce

30. prosince 2013 v 12:20 | Morbid_Curiosity
Zdravím :)

Tak jsem si včera konečně založila nějakej normální e-mail, abych všechny svoje internetový záležitosti hezky sjednotila, a jak tak všude měnim mail na novej - včetně Blog.cz, tak jsem došla k závěru, že by možná nebylo marný, aby to tu nějak popasovala.

Pohrávám si s myšlenkou spoustu věcí tady smazat - jako třeba všechny svoje pubertální výlevy atd. a dát sem vážně veškerou svojí tvorbu - včetně fan fictions o Tokio Hotel. Nemá jedinej smysl, abych si udržovala 150 blogů. A nejspíš tu ale zůstane můj pokus o sjednocení hodně starejch blogů a budu sem sem tam přidávat nějaký věci, co mě bavej a co se mi líběj (jako piercing, tattoo, obrázky etc.)

No... jsem zvědavá, jak dalece se to tu hne. Tahle myšlenka totiž vznikla jenom z toho důvodu, že jsem doma už druhej den (bacha, to se mi teď nestává :D) a ne, že bych se vyloženě nudila, ale nějak nemám do čeho píchnout kromě WoWka... :D

Jinak co se designu týče... ha ha... nečekejte nějakej novej, na to asi nemám koule :D

Tak to je prozatím asi vše... :)

Tak mě napadlo...

26. října 2012 v 0:26 | Morbid_Curiosity
Zdravím :)

Já vím, moc toho tu nepřibývá, ale zas na druhoou stranu je to tu mnohem akčnější, než to bejvávalo a navíc - jako bonus - můžete taky sledovat velmi značnej pokrok co se mýho tvoření týče!

Jo, já vím, žádný designy, ale obávám se, že ty už asi ani neumím a kdybyste se náhodou chtěli ptát na to, jak to bude s novým designem tady, vzhledem k tomu, že tenhle tu straší už přes tři rok, tak vám odpovím jednoduše - nevidím to nadějně a možná to vidím až tak bledě, že až mě tenhle začne vyloženě štvát, stáhnu si někde nějakej... :D
Nicméně nejsou designy, ale je malbičky, kresbičky, básničky a ták... to už je sakra pokrok!

Nic? dobře...

Novinky na blogu

18. července 2012 v 23:04 | Morbid_Curiosity

Takže... neni to moc novinek, nejsou nijak závratný a důležitý, ale jsou.

Přibyly nový rubriky.

Nikdo neví, kdy se v nich něco objeví a jestli se v nich někdy něco objeví, ale jsou tu. Uvidíme.
Chtěla bych tu pár věcíé změnit, upravit jejich sestém a pořádek, ale zatím k tomu nemám dostatečnou příležitost - novej design. A do toho se mi nechce. Stvořila sem totiž skvost všech skvostů, kterej byl dokonale promyšlenej, jedinečnej a zvláštní, ale - jak překvapivé - nejde na blog.cz. Fňuk.

Ale že ste byli tak hodní, tak vám sem hodím aspoň náhled.

Technický problémy

18. prosince 2011 v 0:58 | Morbid_Curiosity
Zdravím,
omlouvám se za to, jak ten blog teď momentálně vypadá. Problém je v tom, že spoustu částí - obrázkovejch částí - toho blogu, sem měla nahranejch na webu a ten web mi zrušili.

Samozřejmě to znamená, že kromě obrázků z tohodlle blogu nefungujou ani obrázky na th-fanf, nefunguje stahování layoutů, protože jejich soubory byly uložený na tom webu atd.
Nejzásadnější problém ovšem je, že například ty layouty nemám stažený u sebe, takže by to znamenlo kompletně znova všechny nařezat a znova všechno nastavit atd., což se mi upřímně nechce.

Už sem jim psala maila, tak snad se mi podaří získat web zpátky a s ním i všechny ty ztracený věci. Zatím s tim ovšem nic dělat nebudu, protože vlastně ani nic moc nemůžu. Tak prosím vyčkejte a nehroťte to moc.

Když najedete na prázdný místa po obrázkách, ukáže se vám původní odkaz na ten obrázek a na konci toho odkazu je napsanej jeho název. To vám zatím pro orientaci bude muset stačit :/

Affs/spřátelování/vyměňování atd.

3. ledna 2010 v 17:00 | Morbid_Curiosity
Už ani nevim, jak tomu všemu řikat :D

Ale chtěla bych říct, že co se týče spřátelování, tak takový věci nedělám. Mám pár ikonek v rubrice "Friends", kde jsou odkazy na stránky, ke kterym mám nějakym způsobem nejblíž. Možná bych je označila za affilates...
V "Adresáři" najdete spoustu dalších který budou odkazovat na blogy nějak zaměřený. Nejvíc je tam samozřejmě ikonek na grafiku, ale je jich tam pár i na blogový e-shopy, který mě zaujaly, a hodlám tam přihodit i pár na povídky atd.
Co se vyměňování ikonek týče, budu takový věci dělat, ale až budu mít novej design, protože už mám vymyšlený, kde budu mít vyměněný ikonky ubytovaný, aby byly na očích. Nicméně taky nehodlám mít celou stránku zahlcenou různobarevnýma ikonkama, takže asi tak.

Jestli už tady na blogu někdo ikonku má, neznamená to, že tu nemůžu mít další. Např. s-unn má ikonku v okdazech na grafiku, ve friends a pokud s tím bude souhlsit, dám si jí pak i mezi vyměněný ikonky.

Pokud si někoho sama přidám do odkazů na grafiku nebo tak, určitě mu to dám vědět a vážně není podmínkou, aby si ten dotyčnej taky dal moji ikonku mezi svoje odkazy. Je to jenom jeho dobrá vůle ;)

Dneska sem si zase přidala pár ikonek do grafiky, ale zjistila sem, že v tom potřebuju udělat trochu pořádek, takže to budu muset celý nějak překopat. Zřejmě si to zařídim podobně, jako to maj na layoutsi, nebo tak nějak. Uvidím. Rozhodně budu muset zakročit ;)

 
 

Reklama