básním

Pozvánka

26. října 2012 v 22:20 | Morbid_Curiosity
Tak tahle básnička je tak nějak básnička nebásnička. Tvořila jsem to na Hog do hodiny Žertovného zaříkávání, kdy jsme měli vytvořit nějakou - pokud možno zábavnou - pozvánku na svou oslavu narozenin.
No... co si budeme namlouvat, zábavný to není, ale aspoň máme něco.

A protožemě nenapadl jinej způsob, jak z toho udělat aspoň maličko zajímavou pozvánku, trochu jsem si při tom zabásnila a na výsledek se můžete kouknout po rozkiknutí náhledu vlevo :)

Peklo

26. října 2012 v 0:47 | Morbid_Curiosity
Druhá básnička, která svým způsobem patří ke Klíči, neboť je ke stejnýmu úkolu z literárního semináře.
Každá je sice trochu jinak psaná, ale nechtěla jsem je mít na jedno brdo...

Nevím, jestli jsem vůbec zmínila zadání úkolu, ale měli jsme na výběr asi 10 slov, z nichž mě měli 2 popsat z básnického pohledu.
Musím říct, že bylo poměrně těžký vybrat dvě slova, protože všechny slova by se daly krásně popsat, ale nakonec to skončilo u klíče a u pekla a tohle mi z toho pekla vylezlo :)

Klíč

26. října 2012 v 0:17 | Morbid_Curiosity
Po velmi dlouhé době jsem byla opět donucena básnit a tak jsem tedy básnila. Ne, že by to byl nějak velký problém, ale zjistila jsem, že co jsem naposledy psala báseň, už je to pěkně dlouho. A taky jsem zjistila, že mám teď úplně jinou techniku. Víc nad tím, co píšu přemejšlim. Možná je to proto, že nemám žádnou šílenou depresi, ze který bych se potřebovala básnit a díky který by mi padaly verše z ruky samy.

Jak jinak, je to opět pro Hog jako úkol do literárního semináře a je to krátký, protože to prostě nemuselo bejt dlouhý :D

Netopýr a vlasy

26. října 2012 v 0:14 | Morbid_Curiosity
Taková jednodušší, dětská básnička na téma 'netopýr'.

Pokud jste hádali, že je to z Hogu, ano, je. Je to do jednoho semináře o netopýrech.

Snažila jsem se to pojmout trochu vtipnější formou, ale nejsem si zcela jistá, že jsem to splnila, protože jsem to vymejšlela na poslední chvíli někdy večer... :D

Takže buďte trochu ohleduplní a neberte to moc vážně :D

Omluva

16. července 2011 v 11:27 | Morbid_Curiosity


Dobře, tohle je jeden z těch slabších výtvorů. Hned zezačátku školního roku na Hogu (dávno tomu) sem nestíhala, takže sem se musela omlouvat. A hodit tam "sorry účo, nemám čas a nechce se mi" mi bylo upřímně krapet blbý :D
Takže sem to vyřešila trohu jinym způsobem. x)

Procházka půlnoční tmou

27. dubna 2009 v 19:12 | Morbid_Curiosity
Tak tuhle básničku jsem vytvořilo jednoho krásného pátečního rána ve škole... :D

Kyblíčenka přišla se čtařma slovama, na který měla vymyslet báseň na Pentagramus. A jelikož je o mně všeobecně známý, že se taky chytim každý tvořivý kraviny, tak jsem si na ty čtyři slova napsala básničku svojí... :)
Už si teda fakt nevzpomínám, co to bylo za ty 4 slova, ale mám za to, že to byly:
lampa
ulice
noc
svit měsíce
Ale vážně to nevim jistě... rozhodně na výsledek mojí fantasmagorie se můžete kouknout právě tady...

Podzim

13. ledna 2009 v 19:16 | Morbid_Curiosity
Tématická, naprosto jasná básnička...
Co je pro podzim typický, to se objevilo v básničce a přestože je ta básnička takhle primitivní, mně osobně se líbí a to že nejsem narcis (obvykle xD).
Navíc stejně, jako předchozí dvě básničky, tahle je úplně poprvý zveřejněná na netu, tak si toho važte :)

Jak chutná život

13. ledna 2009 v 19:08 | Morbid_Curiosity
Další z mnoha básniček tvořenejch především na Hog...
V týhle básničce jsem se zaměřila na to, jak je vlastně život (ano, opět život xD) různorodej, jakej může bejt, když si ho tak uděláme...
Jaký si to uděláš, takový to máš...
Nakonec se můžeme smát, když budeme chtít, můžeme plakat, když budeme muset, můžeme řvát, když budeme potřebovat... Můžeme si život pořádně užít tak, jak chceme... a to všechno se dá zvládat i s dětma a prací na krku... :)
 
 

Reklama