básním

Pozvánka

26. října 2012 v 22:20 | Morbid_Curiosity
Tak tahle básnička je tak nějak básnička nebásnička. Tvořila jsem to na Hog do hodiny Žertovného zaříkávání, kdy jsme měli vytvořit nějakou - pokud možno zábavnou - pozvánku na svou oslavu narozenin.
No... co si budeme namlouvat, zábavný to není, ale aspoň máme něco.

A protožemě nenapadl jinej způsob, jak z toho udělat aspoň maličko zajímavou pozvánku, trochu jsem si při tom zabásnila a na výsledek se můžete kouknout po rozkiknutí náhledu vlevo :)

Peklo

26. října 2012 v 0:47 | Morbid_Curiosity
Druhá básnička, která svým způsobem patří ke Klíči, neboť je ke stejnýmu úkolu z literárního semináře.
Každá je sice trochu jinak psaná, ale nechtěla jsem je mít na jedno brdo...

Nevím, jestli jsem vůbec zmínila zadání úkolu, ale měli jsme na výběr asi 10 slov, z nichž mě měli 2 popsat z básnického pohledu.
Musím říct, že bylo poměrně těžký vybrat dvě slova, protože všechny slova by se daly krásně popsat, ale nakonec to skončilo u klíče a u pekla a tohle mi z toho pekla vylezlo :)

Klíč

26. října 2012 v 0:17 | Morbid_Curiosity
Po velmi dlouhé době jsem byla opět donucena básnit a tak jsem tedy básnila. Ne, že by to byl nějak velký problém, ale zjistila jsem, že co jsem naposledy psala báseň, už je to pěkně dlouho. A taky jsem zjistila, že mám teď úplně jinou techniku. Víc nad tím, co píšu přemejšlim. Možná je to proto, že nemám žádnou šílenou depresi, ze který bych se potřebovala básnit a díky který by mi padaly verše z ruky samy.

Jak jinak, je to opět pro Hog jako úkol do literárního semináře a je to krátký, protože to prostě nemuselo bejt dlouhý :D
 
 

Reklama