close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Co se chystá?

19. března 2017 v 0:13 | Morbid_Curiosity |  blogový záležitosti

Ahoj :)

Zase je tu ticho po pěšině, ale vzhledem k nakažlivý aktivitě Blanch a vlastním nápadům jsem se rozhodla tady s tím trochu hejbnout. Vlastně ne přímo "tady s tím", ale obecně se svýma blogama.

Ano. Čtete správně množný číslo...

Dnes (resp. když koukám na čas, tak už včera) jsem založila nový blog - sesterský blo tohoto. Rozhodla jsem se oddělit obory svých zájmů na jednotlivé blogy, ať tady není totální mish mash.

Co to vlastně znamená?
Znamená to konkrétně to, že tento blog hodlám mít jako takový odkladiště svých zážitků, poznatků, oblíbeností, knížek, shoppingů a beauty věcí a tak. Prostě fun and stuff... :D
Na nově založeném blogu budu ukládat veškerou svojí tvoorbu od grafiky, přes kreslení až po písemnosti mé vlastní. Bude to takový moje portfolio.
Dál se chystám založit ještě jeden blog, kterej se bude věnovat mojí nejnovější oblíbený aktivitě, která si podle mě zaslouží vlastní blog a bude na téma "Jak se amatér pere s novým lifestylem", přičemž účelem blogu je lidem ukázat, že všechno není tak hrozný a těžký, jak to vypadá, protože když to zvládnu já, tak už každej. Ale to je hudba budoucnosti, ač doufám, že blízký. Než se pustím do nečeho novýho, ráda bych nejdřív spasila tyhle dva blogy.

Novej blog s prozatím skromným obsahem najdete na adrese

www.Curiosity-ART.blog.cz

a prosím nelekejte se, že je tam stejný design, jako tady. Zkrátka to bylo poměrně unáhlený rozhodnutí, který jsem nechtěla brzdit tím, že se budu vztekat s nějakým novým designem (už takhle jsem se musela vztekat s úpravama... :D). Navíc spíš hodlám design vyměnit tady, než tam. Tam se hodí víc. :D

Hodlám trochu pozměnit koncept distribuce grafiky a tak, takže jak říkám, asi ještě trochu potvrá, než se tam dostane všechno, co tam patří. Samozřejmě přirozeně vše tam zveřejněné zmizí z tohoto blogu, který pak následně ještě trochu proberu, uspořádám a možná i promažu. S trochou štěstí se dostanu i k tomu, abych sem začala dávat nějaký hodnotný obsah typu knižní recenze nebo pravidelná aktualizace shoppingu, protože se obávám, že od doby, kdy jsem tu tuhle kategorie naposledy aktualizovala nějakým článek už dalších x tisíc padlo za vlast. Ráda bych navíc tenhle blog taky pojala spíš jako tipy a triky kde jak a na čem ušetřit, protože co si budeme namlouvat, málokdo z nás vydělává takový peníze, aby se mohl hýčkat shopalictvím a nezruinovalo ho to. A já na e-shopech trávím takového času, že už mám ledacos zmáknutý.
Nicméně tohle je hudba mnohem zdálenější budoucnosti a možná spíš moje marná touha, jelikož zkrátka a dobře nevím, kde bych na všechny ty články, který bych ráda plodila, měla brát čas... :D

To je tedy asi prozatím vše k aktuálnímu dějství kolem mé osoby a mých blogů.

Snad se zas brzo ozvu. :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Blanch | Web | 19. března 2017 v 18:10 | Reagovat

Tak jo.
Nebudu divná, když přiznám, že se těším nejvíc na to, až změníš design blogu, že? :D

Já jsem teď zas s tou aktivitou trochu ustala, ale aktivita jiných mě zase hezky nakopne :D

2 Morbid_Curiosity | 19. března 2017 v 18:56 | Reagovat

[1]: Obávám se, že vzhledem k tomu, jaká jsem na nový designy mých blogů slibotechna, tak si asi počkáš. Navíc tenhle design zbožňuju... :D

3 Blanch | Web | 19. března 2017 v 23:27 | Reagovat

[2]: To já taky, ale zbožňovala jsem i ten s Dracem :D, ale když ho budeš mít "vedle", tak mi nebude chybět, když na něj můžu zírat tam :D, takže je to jedno, klidně si počkám! :D Protože věřím, že to bude stát za to.

4 Morbid_Curiosity | 20. března 2017 v 13:18 | Reagovat

[3]: Uvádíš mě do rozpaků! :D

5 Blanch | 21. března 2017 v 3:08 | Reagovat

[4]: Motivuju tě!!! :D

6 Morbid_Curiosity | 22. března 2017 v 17:51 | Reagovat

[5]: Aha :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama