Narozeninová sleva v Dobrovským

17. dubna 2015 v 22:34 | Morbid_Curiosity |  shopping
Ačkoliv bych neměla, tak jsem si pořídila nový přírůstky do knihovny. Za prvý prostě nemám co číst, za druhý si taky potřebuju udělat malou radost a za třetí Dobrovský na Andělu slavil narozky a na všechno byla sleva 30% a tomu se prostě nedá odolat.

A tak jsem si při svym výletu do Uloženky v Bílý Labuti, kde jsem si konečně byla vyzvednout jinej shopping, o kterym jsem vám už psala, udělala zastávku na Andělu. Měla jsem v úmyslu se tam nastálo zabydlet, ale bylo mi to zatrhnuto. Tak jsem si aspoň koupila dvě knížky a jednu jako dárek pro... to je fakt tajný, netahejte to ze mě.

Upřímně musím říct, že když jsem do toho knihkupectví nešla cíleně za nějakou knížkou, bylo pro mě nesmírně těžký nějaku si vybrat. Fantasy sekce byla plná lákavejch knížek, stejně tak detektivky a thrillery... Nakonec jsem popadla Papírová města od Johna Greena. Jenže pak jsem narazila na další knížku od Cecelie Ahern s názvem Kdybys mě teď viděla. Bohužel se zas nemůžu tolik rozšoupnout, takže jsem si prostě musela vybrat jenom jednu a vyhrála to Cecelia, protože mě anotace zkrátka na místě zaujala o něco víc.
A ve finále jsem pak ještě hrábla po roztomilym paperbacku Malého Prince, kterýho jsem ještě niky nečetla, ale jelikož ho všichni milujou, tak co by ne. Stál jenom 99,- a ještě si odečtěte těch 30%... :)

Vážně mě mrzí, že jsem v situaci v jaký jsem, protože bych nakupovala knížky, až bych brečela... :(


A jelikož jsem dneska zřejmě byla hodná, tak jsem od maminky ještě dostala nádhernej soví hrneček od Avonu, kterej jsem si před Vánocema objednávala, nicméně už ho neměli. Ale máma ho sehnala, protože je nejlepší :))


No a to je nejspíš na dlouhou dobu zas poslední shopping :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama