close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Zemětřesení na blogu

12. března 2015 v 12:05 | Morbid_Curiosity |  blogový záležitosti
Už od tý doby, co jsem se sem jednoho krásnýho měsíce loňskýho roku opět přifařila, tu furt něco stěhuju, mažu, upravuju, vytvářím, přenáším a já nevím co všechno.

A dneska zas.

Zjistila jsem, že mi zřejmě zrušili můj historickej profil na BlueBoardu, tím pádem se mi znefunkčnily všechny stahovací linky k designům a tak podobně. Linky na stažení už jsem opravila - jen tak mezi náma - už to stažení nepočítá. Což mě ovšem na jednu stranu mrzí, protože by mě takhle zpětně ta statistika vážně zajímala.
Zvláštní je, že G-Book pořád funguje... -_- Ale ten stejně půjde do kša s novym designem.

Zrušila jsem tu pár rubriky, pár jsem jich přestěhovala... A ve stěhování budu ještě pokračovat, až výše zmíněný nový design nastane. Některý sekce sem možná časem vrátím, ale teď mi tu akorát zacláněj a fakt se mi zdaj zbytečný.

Co se výše zmíněného designu týče, rozhodně ho neočekávejte v nejbližší době. Já o něm totiž melu už aspoň pět let a furt tu tvrdne brečící Malfoy, kterej je sice sexy, ale už je okoukanej. Podle tohodle článku tu na něj zízáme od roku 2009 :(. Jo, chce to změnu...

Ale...

Mám tvůrčí krizi. Mám osobní tvůrčí krizi. To je jinak řečeno krize, která se týká mýho osobního blogu. Kdyby za mnou přicupital kdokoliv, že potřebuje design na svůj web, tak ho vypotim hned. Ale na svůj prostě furt nic. Žádná idea. Nic.
A můžu vás ubezpečit, že fakt CHCI tvořit ten design. Už dlouho. Shánim inspiraci všude možně, ale prostě ne. Ani ťuk... :D

Slibuju, že se budu snažit. Jako jsem se snažila doteď. Přecejenom se styl ražení tohodle blogu rapidně změnil a Malfoyovic sprateček už se sem vážně nehodí mezi všechny ty šminky a nákupy.

A konečně se dostáváme k jádru pudla: chci jenom upozornit, že kdyby tu teď v následujících hodinách, dnech, týdnech dělo něco nevysvětlitelnýho, neni to UFO, to se jenom já zas hrabu ve struktuře týhle stránky. Zároveň prosím o hlášení případných chyb v odkazech atd., kdybyste na něco narazili... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama