Výprodej na buxu!

9. března 2015 v 10:07 | Morbid_Curiosity |  shopping
Taky už je tomu dýl, ale narazila jsem náhodou na FaceBooku v jedné skupině na příspěvek, kde se nějaká slečna chlubila spoustou knih za necelé 300,- Kč. Jakože spoustou nových knih! A tak jsem nelenila a jala jsem se pídit po tom, jak a kde je v dnešní předražený době možný koupit tolik knih za tak nádhernou cenu. V komentářích se mi dostalo odpovědi, že na bux.cz je velký výprodej (který jen tak mimochodem stále trvá :)). Říkala jsem si, že to bude jako vždycky, když maj někde výprodej - nezajímavý nudný tituly. A ono ne. Protože jsem tak či tak nechtěla nijak výrazně utrácet, pořídila jsem si z výprodeje pouze dvě knížky a to Údolí slz a Mezi zloději a celé mě to vyšlo na krásných 121,- Kč i s dopravou.
Ani o jedný knížce jsem nikdy dřív neslyšela, ale obě mě zaujaly popisem a recenzema na Databázi knih a tak jsem do nich šla. Trochu se bojím Údolí slz, jelikož to má bejt horor, tak abych neublívala při čtení - ona už ta obálka knihy je taková optimisticky laděná... :D A jsem zvědavá na Mezi zloději, protože to má být série - že bych si konečně našla další? :)

Momentálně čtu Game od Anderse De La Motte, kterou mám půjčenou od kolegyně z práce a čekají mě ješta další dva díly a musim říct, že je to lidově řečeno "hustý". Styl jakym je to psaný, myšlenka a tak... Jsem zvědavá na pokračování :)
A když už tak o tom mluvím, měla bych zas trochu udělat pořádek v seznamech knih... :D

Tyhle dvě novinky v mojí knihovně mám v plánu číst hned jak dočtu sérii od Motteho, doteď jsem měla trochu moc nabitej knižní program... :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama