close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Záříjový koncerty

15. října 2014 v 13:51 | Morbid_Curiosity |  zpovědníček
Už je tomu tak. Ač nejsem zrovna párty typ, disco typ, koncert typ a fesťák typ, během Září jsem stihla koncerty rovnou dva. Došlo k tomu velmi plánovaně, organizovaně a... ne kecám, vždycky to prostě nějak dopadlo...

Konkrétně došlo k neplánovaně naplánovaným Kabátům na Vypichu a dokonale dokonalým In Flames v Roxy :)

KABÁTI na Vypichu Aneb Prvně jsem neposlouchala z okna

Áno. Bydlím kousíček od Vypichu, takže mi běžně, když hrajou Kabáti na Vypichu, stačí otevřít okna a slyšim každý slovo, nicméně letos jsem se rozhodla, že přítel k narozkám, který měl přesně v den koncertu (tedy 13. září), dostane lístky a pozve mě... :D A světe div se, vyšlo to... :D
Škoda organizačních nesrovnalostí, díky kterým jsme byli na jednom místě se spousou známejch lidí, ale nedomluvili jsme se, takže jsme se ani nepotkali. Nicméně tak či tak to bylo moc fajn.
Trochu jsem se bála, že tam bude málo lidí, když jsme dorazili a Vypich byl poloprázdnej, zatímco na pódiu už cosi dělala nějaká ta baba z Hlasu. Poté jsem se bála, že budu ušlapána. :D Lidí bylo opravdu požehnaně, hejbnout se člověk nemohl a jako bonus jsem z celýho koncertu nic neměla co se vizuální stránky týče, neb jsem neviděla ani na podium, ani na jednu z obrazovek. Tolko k obrazu :D Ale jak říkám, bylo to fajn. A hlavně byl fajn...jakože moc fajn zvuk. Nikdy jsem se na koncertě nesetkala, že by to znělo téměř jak z cédéčka :)
Večer jsme zakončili v nonstopu na Andělu s kolegou z práce kterej dělá na zahraniční (čti nepražský) pobočce firmy a viděli jsme se prvně. Byli tam ještě jeho dva kamarádi a pani, která se svlíkala zatímco se točila kolem tyče.

Proběhlo pár pokusů o nějakej záznam, nicméně jediný, co z koncertu ve finále mám, jsou fotky celý pláně PO koncertě... :D


A jak to vypadalo u bejvalýho vchodu do areálu? No hnus.IN FLAMES v Roxy Aneb Jak jsme měla nejlepší překvápko

Že tady budou mít In Flames koncert jsem se dozvěděla z bezpečnýho zdroje někdy v létě během prázdnin, možný maličko dřív. A samozřejmě už tehdy byla první reakce: Tak to kurva jdem!
Postupem času to trochu vyšumělo, na In Flames se pozapomnělo a tak no. Nicméně jak se začal koncert blížit, já měla zvláštní pocit, že jsem na něco zapomněla. Jistěže. A tak jsem si zas vzpomněla :D
Rychle sehnat vhodnou oběť, kterou znáte a která s váma půjde na koncert tohodle typu je poměrně náročnej úkon, nicméně sehnal se kamarád polokamarád, kterýho jsem viděla tímto dnem podruhý v životě. A jsem fakt ráda, že šel. Měla jsem s kým kvalitně prokecat předkapely, ze kterejch jsem moc nadšená nebyla.
Co vás jako první trkne, když vkročíte do Roxy, je, kolik lidí tam asi omdlí v tom vzduchu, kterej byl tak vydejchanej, že se divim, že se i tak našlo dostatečný množství kyslíku pro ty lidi tam. A vedro k padnutí. To se ovšem projevilo až při samotnejch In Flames, kde ze mě lilo jak z konve... i když ve výsledku člověk ani nevěděl, jestli je mokrej sám, nebo od těch lidí kolem :D Fuj no.

Hráli skvěle. Perfektně. Úžasně. Dokonale. A hlavně... a to především... hráli The Chosen Pessimist, což je moje srdeční záležitost... :)


Tohle video jsem ukradla na Youtube, můj vlastní krátkej úryvek najdete na mym Instagramu :)

Konec byl velmi rychlej, unáhlenej a bez zbytečnýho protahování, který by tam nikdo z nás za zbytečný určitě neoznačil. :( Následovala bitva o záchody, bitva o šatnu a cesta domů, kterou jsem si krásně zařídila jiným kamarádem, kterýho jsem tam potkala. (A kterej parkoval až na druhym konci Karláku, kam jsme šli z Roxy pěšky -_-)


No a to je k záříjovým koncertům asi vše. Ano, uznávám, na to, že jsem byla na koncertech známejch kapel, je to poněkud krátkej článek, nicméne za prvý jsem jeho napsání odložila na moc pozdě a dojmy už nejsou takový :D A za druhý teď zrovna nejsem v ideálním rozplývacím rozpoložení...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama