Kterak Morbidka k druhý kérce přišla

1. října 2014 v 13:13 | Morbid_Curiosity |  zpovědníček
Je fakt hrozně zajímavý, jak jsem vždycky hrozně nadšená z kérky, ale chlubím se až pozdě... :D

No nicméně pozdě, ale přece. Po třech sezeních mám svou druhou kérku konečně hotovou. Nejspíš to bude chtít ještě menší doladění sloupanejch detailů, nicméně oficiálně je konečně hotovo.

Opět jsem byla v #1 Ink Tattoo u Tera


a jak už jsem říkala, sezení byly celkem tři. První - kontury byly už v červenci, konkrétně 16. Druhý sezení (vybarvení vlka a půlky vlasů :D) pak bylo 22.8. a poslední 10.9. :) Kol a kolem se nad tou kérkou sedělo zhruba 12 hodin (Detaily, spousta detaily.) a musim říct, že když si už čtvrtou hodinu necháváte rejt do kůže furt na těch stejnejch místech, už to docela i bolí... :D a krávácí...
Obrázek jsem si tak nějak vlastně navrhovala sama. Je složenej ze 4 obrázků:


Pár úprav a dohadů s tatérem, než jsme si konečně vysvětlili co bude vypadat líp :D Ne, zas tak horký to nebylo, jenom jsme se nějak nemohli pochopit chvíli, až jsme se nakonec konečně dostali na bod porozumění a pochopení, kdy všechny detaily zapadly do sebe tak, jak měly a tadá! Mám kérku :DBeru to jako začátek rukávu a už teď přemejšlim, jak to to dokončím a hlavně... co dál :D Jsem masochystka, ale miluju ten pocit bejt tetovaná a mít tetování :) Na zakončení rukávu na/pod loktem mi máma radila udělat takovou tu indiánskou pásku, protože bych to chtěla zakončit takovým stylem, jako to má Indeana, ale ještě nevím... zas tak indiánskej podtext ta kérka mít nemá. Ale hodilo by se... no uvidíme, kam nás vítr zanese :D

A jakej to pro mě má význam? Ten, že jsem to prostě chtěla. Do významu nikomu nic není a ráda bych si to nechala pro sebe, protože to vesměs není nic moc tak extra dobrýho. Ale patří to ke mně a to je důležitý.

Teď tak přemejšlím, že bych možná měla, stejně, jako Dewii, dělat měsíční randomy, protože se samozřejmě udála spousta věcí za ten měsíc a mně se to nějak nechce komentovat každý zvlášť... :D Nicméně ještě mám v plánu napsat o jedný/dvou událostech, který si prostě zasloužej vlastní článek :)

Detail z prvního sezeníOmalovánka :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama