Knižní nákupy

20. října 2014 v 11:36 | Morbid_Curiosity |  shopping
Jak jsem slíbila, pomalu se dotávám k menší rekapitualci nejbližších posledních nákupů.

Rozhodla jsem se jeden článek věnovat knížkám, který jsem si koupila cca od začátku roku. Možná jsem si na některou nevzpomněla, ale snad jsou všechny...

Začnu nejstarší, na kterou si zpomenu: Kouzelný svět Harryho Pottera od Davida Colberta za asi 130 Kč.
Tuhle knížku jsem ulovila na červnovym Knihexu, kterej se konal na Pražský náplavce a kam jsem s vidinou levnejch a zajímavejch knížek dotáhla muže. Levný ani příliš zajímavý knížky se dle mého teda bohužel nekonaly, nicméně měl tam stánek i jeden antikvariát, kterej měl naprosto nepřeberný množství knížek a mně se po velmi namáhaném překoukávání nějakýho starýho chlapa, kterej u toho fantasy a sci-fi permanentně překážel asi půl dne, podařilo ulovit tuhle knížku.
V názvu to má 'Harry Potter', to jsem tam nemohla nechat! No...po přečtení musím říct, že vlastně i mohla. Je to v podstatě taková nepříliš obsáhlá a zajímavá encyklopedie obsahující jenom pár detailů, který jsem možná netušila. Víc se o tom rozepíšu v recenzi, až se k ní dostanu :D


Další knížky, který jsem letos nakupovala, byly druhej a třetí díl Mortal Instrumets, tedy Město ze skla a Město padlých andělů od Cassandry Clare.
Dostala jsem totiž první a druhej díl (Město z kostí a Město z popela) od mámy k narozkám v červeneci a takovým způsobem jsem se do nich začetla, že pro mě představa, že bych měla na další čekat do svátku do září (kdy mi máma slíbila pokračování :D), byla děsivá. A tak jsem si koupila další dvě.


No... ty jsem měla za tejden přečtený, a tak nezbejvalo, než si počídit i ten poslední díl: Město padlých andělů...


Všechny jsem se nakupovala na Dobré-Knihy.cz, protože tam maj knížky nejlevnější a navíc si je jako pražačka můžu osobně vyzvednout zdarma :) (Ne, že bych je vyzvedávala, vyzvedával mi je můj přeochotný teď už exmuž... :))
V září jsem potom s mužem chytli slevovou akci Outletu ve Štěrboholech a tak jsem si udělali výlet. Bylo tam knihkupectví.

Odcházela jsem s novym diářem se sovičkou (s jakym jinym taky, že?) a se dvěma knížkama: Odstíny života od Lucy Adams a Bíla je barva kouzel od Laurie Faria Stolarz. Úžasný je, že jse za tenhle nákup nenechala dohromady ani 250,- :)


První knížku už mám přečtenou a chystám se na recenzi, druhou zatím ne, protože jsem po příjezdu domů zjistila, že knížka je druhým dílem a to se prostě nesmí číst bez prvního... :D
No... a tak jsem si teda musela koupit první díl: Modrá je barva nočních děsů. A když už jsem teda nakupovala, tak si přece nekoupím jenom jednu knížku. Tím spíš, když na Megaknihách mají poštovný jenom za 39,-. Takže spolu s děsama mi domů doputovaly i doplňkový knížky Krátký druhý život Bree Tannerové od Stephenie Meyer (ke Stmívání) a Za zdí od Gartha Nixe (ke Starému království) a po shlédnutí filmu vytoužená Hvězdy nám nepřály od Johna Greena.
Ani jednu z knížek jsem zatím nečetla, neb přišly teprve nedávno a já byla tou dobou zásobená Pendrgastovýma knížkama Lincolna a Childa od mámy. (Který mě mimochodem tak uchvátily, že dost vážně uvažuju, že nový knížky ještě odložím a půjčím si další máminý... :D) Nicméně je super pocit, že až dočtete, máte co číst dalšího a navíc je to vaše ^^


No a to je pozatím vše, nicméně předpokládám, že zas něco přijde až to na mě přijde a dojdou knížky... :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama