close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Co se děje a dít nejspíš bude

18. října 2014 v 10:42 | Morbid_Curiosity |  blogový záležitosti
Takže.

Kdo sem občas zavítá, si určitě všimnul, že poslední dobou se tu projevila nějaká moje aktivita.
Není bůhvíjaká, nicméně je a nejspíš i bude, protože mě tyhle věci poslední dobou zase začaly bavit. Navíc na ně teď (bohužel) budu mít i čas. Dost často neni do čeho píchnout v práci, takže můžu něco kutit a volnočasová aktivita mi taky jaksi odezněla, tudíž možná zvládnu něco i doma. I když tam mě to moc nevadí a poslední dobou ve volnym čase doma opět hraju WoW ^^ :D a nebo si čtu a nebo čumim do zdi, což je moje oblíbená činnost obzvlášť posledních pár dní.

Vzhledem k tomu, že jsem ten typ člověka, kterej si absolutně neumí uspořádat čas, takže mám furt dojem, že vlastně na nic nemám čas, uvidíme, jak rychle se to tu hejbne. Věnuju přemýšlení nad nedostatkem mýho času a nad tím, co v tý volný chvíli dělat, tolik času, že ve výsledku vážně nemám na nic čas... :D Nicméně plány jsou.Jen tak mezi řečí teď přemejšlim, že bych mohla napsat knížku. Mám nápady dokonce na několik, ale možná to nejdřív zkusím napsat jako povídky a zveřenit tady. Uvidíme, jak to dopadne. Já vim, velmi ambicozní, ale co, za zkoušku člověk nic nedá. Taky mám poměrně tvořivou náladu, takže možná (ano, já vím, to už tu bylo aspoň 500x) vytvořím minimálně novej design sem. Ač teda ještě nemám žádnej nápad. A taky nejspíš budu dál kreslit svýma Stabilama ^^

Co se blogu týče, poslední dobou tu proběhlo pár nenápadnejch změn. Pár rubrik zmizelo, nebo se sloučilo, pár se jich objevilo. To všechno jsou jenom drobný přípravy před generálním úkolidem rubriky a kategorií, kterej nastane, až nastane čas novýho designu. Takže se neděste, zas tak brzo to s největší pravděpodobností nebude... :D Vesměs se tak nějak mění moje představa o tom, co tu chci a nechci zveřejňovat a došla jsem k závěru, že ne každej můj aktuální výplod tady musí mít kategorii.

Ráda bych sem přidávala všechny svoje výtvory, jako doteďka, protože upřímně doufám, že jich bude víc. Ovšem netuším, jak to dopadne s rozepsanýma povídkama, jestli je třeba ještě někdy dokončím nebo co... :D Například si poslední dobou zase pohrávám s myšlenkou na takovou Tokio Hotel oddechovku - dopsat nějakou rozepsanou povídku. Zdaleka TH nežeru, jako tomu bylo v době jejich největší popularity :D A co víc, novym albem mě tak strašně zklamali, že mě to rozhdně čií velmi smutnou. Nicméně tak či tak mě to psát baví.

Pak se tu nejspíš bude objevovat víc kočičích věcí. Buď založím Rileymu vlastní blog, jak jsem už zmínila v článku s videem, nebo to budu dávat sem. Což by znamenalo, že tu bude překočkováno a to se mi zas úplně nezdá.

Pak bych sem chtěla házet knížky, který jsem přečetla, který bych si ráda přečetla a tak. Vzhledem k tomu, že na cestě do práce a z práce trávím minimálně dvě hodiny denně, čtu hodně. Víc, než za celej svůj předchozí život. Čtu i při obědě, doma, zvykla jsem si číst před spaním... Zkrátka tak.
Nejsem ten typ člověka, kterej může recenzovat knížky, protože mi přijdou téměř všechny zkrátka boží :D Nicméně možná sem tam pár slov o nějakém tom díle padne. Nejspíš si udělám pár seznamů přečtených knih a těch, který číst chci a bude to nejspíš korespondovat s mojí DatabázíKnih.cz, nicméně tady se můžu rozepsat. V hlavě už se mi rodí systém, možná na něm začnu pracovat už teď... :)
[ODPOLEDNÍ EDIT]: Blog.cz má furt ještě to stupidní omezení počtu znaků, takže jsem musela seznam přečtenejch knížek hodit do více kategorií... -_-

Možná se stejným stylem pokusím i o filmy a seriály, nicméně obávám se, že tohle tak dobře nedám, navíc mi to bude zbytečně odvádět myšlenky nežádoucím směrem (k člověku, kterej mě k filmům a seriálům vlastně dostal) a to asi teď zrovna nechci.

Začala jsem už pomalu přidávat recepty. Je to divný, ale je to tak. A nejspíš s tím budu pokračovat. Ráda bych přidávala i nějaký vlastní a domácí, jenže problém je v tom, že většinou fakt nevážím a neodměřuju kolik čeho kam dávám, takže spousta z nich bude taková částečně DoItYourself záležitost. No co, bydlím sama teprve ani ne rok, musim se ještě ledacos naučit... :D

Sem tam si zapisuju zajímavý osobnosti internetu, ktrý stojej za vlastní článek, jako třeba Indeana, o který jsem už psala. Ráda bych k tomu jenom podotkla, že je tohle můj blog, moje názory a že se to někomu nemusí líbit není tak docela můj problém. Ty lidi osobně neznám, píšu o tom, co si myslím a jak je vidím.

A pak přemejšlím ještě nad aktualizací a menším předělání Adresáře a vytvoření něčeho, jako "Wishlistu". Prostě co kde po netu posbírám za hadry, boty, doplňky a jiný must have věci. Ale to taky nevím. Vesměs se nejedná o žádný nový výmysly, protože na to tu mám taky jeden Tumblr... :D

Víceméně je tohle asi prozatím tak nějak vše. Zas si toho nechci brát hned na úvod kvanta, abych se sama sebe nezalekla :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama