close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Břevnovské posvícení 2014

15. října 2014 v 14:01 | Morbid_Curiosity |  zpovědníček
Nehodlám se rozepisovat o každý akci, kterou jsem za poslední dobu navštívila. Bylo by to zbytečně zdlouhavý a nudný :D Nicméně Břevnovské posvícení jsem samozřejmě taktéž navštívila, když už tam tak trochu sousedím.

V sobotu jsme na něj vyrazili s mou drahou polovičkou, přičemž můj základní a nejdůležitější cíl byl ohňostroj a pivo. Dostali jsme se tam až večer, takže tam byla miliarda lidí, který čekali na ohňostroj, rvali děti do labutí a lepili jim kolem hlavy cukrovou vatu. Dostat se z jednoho konce Posvícení na druhej byla záležitost na desítky minut přičemž jsme tam za dost dlouhou dobu nepotkali ani jednoho známýho člověka. Což neni normální.

A tak jsme shlédli ohňostroj... (tentokrát moje vlastní video 8))Přítel mi vystřílel mimoně, čimž mě totálně odzbrojil, páč mu to hrozně šlo :) A já nám vystřelila dvě černý růže, protože černý růže jsem fakt na střelnici ještě neviděla...


A nakonec jsme potkali pár známých, se kterýma jsme to ještě trochu probrouzdali a s tím, že jsme na základě recenzí zamítli vodní show od Sazky, jsme vyrazili na Anděl za kamarádama na pivko :)


V sobotu jsme se nakonec dostavila taktéž, protože po mně výjimečně toužili kamarádi, zkoukla jsem ohňostroj, ulepila se cukrovou vatou a obdržela jsem krásně ošklivýho medvídka...


A tímto vlastně celej článek, kterej vzniklo jenom proto, abych se mohla chlubit svym videe, končím... :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama