Tattoo design: Klíč

31. prosince 2013 v 12:47 | Morbid_Curiosity |  kreslím
Tak vážení...

Vytvořila jsem novou rubriku, neb mě na chvilku v tomto roce začalo bavit něco novýho - navrhování tetování.

Celá tahle věc má hodně dlouhej příběh a lepší je se k tomu nevracet, nicméně o tom, že chci tetování už asi 150 let ví stejně každej. A o tom, že chci takový, co si sama aspoň částečeně navrhnu jakbysmet. No a protože jedno z těch vytouženejch tetování je i na hrudníku - konkrétně text a pod nim klíč (znázorňující jakoby náhrdelník dohromady), tak jsem potřebovala navrhnout ten klíč.
Nakonec je teda podle mýh názoru moc velkej, aby se mi vešel i s textem na můj malej hrudník a nevypadalo to blbě, ale myslím, že to ještě zvládnu nějak dokopat do verze, kdy to bude ideál.Ráda bych řekla, že to neni úplně čistě můj vlastní návrh. Křídla jsou ukradená nějakému designerovi z DeviantArtu - alespoň tam jsem je před x lety našla a strašně jsem je chtěl na záda:


a klíč jako takovej jsem taktéž našla na DeviantArtu - konkrétně u mrtom85.


Po pár hodinách dřiny jsem udělala výtvor, se kterým jsem byla maximálně spokojená. Teda nebyla, a tak jsem udělala ještě druhou verzi konce klíče. Nakonec jsem kvůli tomu, že jsem chtěla radu na facebooku, udělala fotomontáž, aby si lidi dokázali trochu líp představit, co po nich chci a to jestli jestli je lepší klíč klíčovitej a nebo klíč pentagramovitej.
Ráda bych ještě řekla, že jsem to všechno kreslila rukou.

A tady je výsledek:

Původní originál:


Fotomontáž:


(Pro originál klikněte na náhledy.)

Autor: Morbid_Curiosity
Datum: 7.5.2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama