Dement, nebo hezkej kluk? - Úvod

31. prosince 2013 v 13:15 | Morbid_Curiosity |  Dement, nebo hezkej kluk?

Ehm ehm *kuck kuck*…
Na vědomost se dává, že Morbidka se zase zbláznila. Nebo pořád zbláznila. Nebo… no prostě přeberte si to jak chcete.

Je docela málo lidí, který mě znaj teď ale znali mě i jako adysaka (taková ta malá vlezlá potvůrka, co musela mít na svým blogu kdejakou ptákovinu a absolutně nejvíc článků - nakonec jí porazil blog o Tokio Hotel :D). Jako adysak sem totiž zveřejnila přesně tuhle povídku. Nicméně rozhodla sem se jí přepsat, poupravit a pravděpodobně i prodloužit, neb malá a nezkušená sem jako jednu kapitolu brala jednu stránku ve Wordu a když je těch stránek celkem 11, tak v novym poměru stránek na kapitolu by ta povídka měla cca 4 kapitoly. To je krapet málo. Tudíž sem se rozhodla to trošku prodloužit. No, uvidíme, jak mi to vyjde :)

Pravděpodobně to bude psáno 'mojí' češtinou a 'mym' stylem vyjadřování - známe svoje lidi žeee :D

Je to povídka, která mě ze všech těch dětskejch chujovin bavila nejvíc, tak snad mě bude bavit to i přepisovat :)
Opět je to na motivy snů, ale tentokrát je do toho vložená i skutečná událost z let dávno minulých a mnou už téměř zapomenutých :P

V originále je hned na začátku napsaný: "PS. Neberte si to osobně, Tokio Hotel miluju…"
Dneska bych řekla: "Berte si to jak chcete, je mi to upřímně u prdele, neb vám to nikdo nevnucuje" :D
Kdyby Tokio Hotel existovali jako skupina celej můj život, mohla bych upřímně od srce říct, že je těch 17 let nesnáším. Ovšem celou tu dobu neexistujou a osobně se postarám o to, aby takhle dlouho ani neexistovali, jako že se Alice jmenuju! Tak to jen na úvod, abyste vůbec věděli.
Žiju v Hamburku s rodičema, jenže ty tohle léto přestavujou barák, a tak mě vyslali ke kamarádce Julii. Ta se ovšem rozhodla, že nehodlá trávit prázdniny doma se svojí 'milovanou' sestrou, takže má dohodnutej pobyt v jednom Berlínským hotelu, kterej vlastní Juliin strejda ze třicátýho druhýho kolene z matčiny strany (tak nějak to řikala), na celý dva měsíce a já tam budu zevlovat s ní. Ovšem budu tam zevlovat už o dva dny dřív, díky Juliinýmu výletu se třídou.

>>||<<

A je to tady. Je 1. červenec, 3 hodiny ráno a já musim vstávat. To je odporný. Odporný, odporný, odporný!!! Kterej normální člověk by byl schopnej vstávat !!!o prázdninách!!! Ve tři ráno? Odpovím si sama: žádnej.

Vzhledem k tomu, že si moje drahá matička přeje, abych letěla letadlem, jelikož je to dle jejího názoru nejbezpečnější, musim vstávat jak idiot ve tři ráno a navíc dvě hodiny čekat na letišti !!!sama!!! a až doletim - o půl hodiny později - do Berlína, tak budu v tom hotelu dva dny taky !!!sama!!!. To je na přesdržku…

Vykopala sem se teda z postele a šla si zušlechtit tlamu. Asi tak o hodinu později už sem vypadala jako člověk, a tak sem už jenom dobalovala poslední věci, kontrolovala stav zavazadel a čekala, až bude půl pátý, aby mě táta hodil na letiště. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama