Pařížská sbírka obrázků

31. října 2011 v 0:16 | Morbid_Curiosity |  zpovědníček
Áno áno... nakonec sem neodolala a musim se pochlubit s tím, jaký skvosty sem si z toho divnýho města přivezla...

Normální člověk, totiž, když jede poprvý, kolikrát i podruhý a potřetí, do Paříže, tak se těší na Eiffelovku, Notre Dame atd. Ale Morbidka ne. Teda ne, že by se netěšila, ale ačkoliv vlastně nikdy dřív nikde kromě ČR nebyla, cejtí se všude jinde jako doma. Nepřijde jí to nijak zvláštní. Jako mi si Montmartre mohla navštěvovat denně a zřejmě tak i činila.
Netvrdím zas, že se jí tam nelíbilo, to rozhodně líbilo a moc, ale nebylo to "fascinující" ani "neuvěřitelný". Bylo to zcela uvěřitelný a fascinující asi jako Karlův most.

Ale ty obrázky. Těch obrázků! TAKOVEJCH obrázků!!!Srdce zaplesalo a začalo se utrácet. Měla sem si jich přivézt ještě víc, peněz mi na zbylo dost. Mám jich bohužel jen 6. Z toho jeden od broučka mého předrahého. Ale prostě tak. Přívěsky s Eiffelovkama... a vlastně všechno s Eiffelovkama ať si vetknout a zakukaj, ale ty obrázky! A hlavně obrázky Moulin Rouge!
Nakonec sem zakotvila jenom u kreslených nejznámějších francouzkejch obrázků, který mě absolutně nejvíc uchvátily. No dobře, kecám, to bych jich neměla jenom 6. Ale prostě sem nějaký vzala a šla. Ručně kreslený obrázky různejch památek Paříže sem tam s těžkým srdcem musela nechat, protože sem netušila, kam bych je dala. Teď už to vím. Holt příště, no.

Jak už sem řekla, dneska sem si ty svoje miláčky konečně nalepila kolem postele. To se mi to bude krásně francouzsky usínat... x) A až budu mít k dispozici výzbroj pro další pravy interiéru mého palandového patra, tak se mi bude usínat řecko-francouzsky... cha! x)

No... dost keců už, tady máte ty obrázky... x)
(BTW. obrázky sem stáhla z Googlu, vlastně zatím nemám, ale snažila sem se vybrat ty nejvěrnější kopie :P)
A ten nejlepší nakonec... od broučka... :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama