PRAVIDLA PRO STAHOVÁNÍ LAYOUTŮ

25. července 2009 v 11:54 | Morbid_Curiosity

Všechny layouty zveřejněné na této stránce jsou volně k využití. Pravidlem pro využití layoutu z mé stránky však je, že musíte vždy zanechat credits (podpis v zápatí, odkaz v menu), ve kterém se odkazuje na stránky autora, který layout vytvořil - tedy na mě. V žádném případě nesmíte tuto položku odstranit.
Nesmíte na layoutu nic důležitého, co by porušilo má práva, měnit. Pokud si nejste s něčím jisti, otažte se přímo na mě.
V žádném případě nevyužívejte součásti některých z layoutů. Například, že si stáhnete pouze obrázek ze záhlaví nebo snad jen pozadí, to absolutně ne. Zakazuji něco takového podnikat. V případě nedodržení tohoto práva se tyto problémy budou řádně řešit na vyšších místech. Následovat bude pozastavení vašich stránek. Žádné: "Já jsem to nevěděl, nečetl jsem pravidla," vás neomlouvá. Přečíst si pravidla toho, co chcete použít, je vaší povinností.
Případná krádež bude vážně potrestána. Máte-li jakýkoliv dotaz, ptejte se buď v tomto článku v komentářích nebo mi napište na e-mail nebo ICQ (404-602-975).

Budete-li chtít využít layout, napište mi k němu do komentářů, že si ho berete. Musíte si stáhnout obrázky a následovně je nahrát k sobě. Opět se můžete ozvat.

Tento článek jsem převzala a trochu upravila odBlanch

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama