Tak...

4. ledna 2009 v 15:37 | Morbid_Curiosity |  blogový záležitosti

Zdravím! :)
Tak...už po druhé vás zde můžu vítat. Včera to bylo při založení blogu a dnes? Dnes je to kvůli tomu, že blog už je prakticky v provozu. Mám layout, mám rubriky... vše je už na svém místě.
Teď už jen články, vaše návštěvy a komentáře a můžeme to parádně rozjet! :) xD

Ještě bych vám hned na začátku chtěla vysvětlit pár věcí ohledně struktury blogu...

  • Všechny novinky kolem mě budu zapisovat do zpovědníčku, což bude i něco, jako můj vlastní deníček. Budu se tam vykecávat o všem co mě napadne, co mi bude lézt na nervy, nebo co mě naopak potěší. Tyhle žvásty můžete absolutně ignorovat, ovšem nebude to asi snadný, protože právě těhle keců tu bude nejvíc xD.
  • Všechny novinky kolem blogu patří do blogovejch záležitostí
  • Sekce tvořím patří mé tvorbě. Trochu jsem zúžila rubriky týkající se mé tvorby, protože vždycky jsem v tom měla šílenej bordel... xD Ale časem tam najdete moje layouty a další grafiku a moje povídky (především s Harry Potter tématikou) a básničky :).
  • Popravdě řečeno, snad nejvíc se těším, až se rozjede sekce diskuze, protože právě tam se budete nejvíce moci vyjádřit vy, návštěvníci mého blogu. Čas od času tam zadám nějaké téma, na které napíšu vlastní úvahu, kterou můžete, ale samozřejmě nemusíte číst. To dané téma pak můžeme do nekonečně rozebírat. Zajímají mě názory ostatních :). Rozhodně nemá cenu nějakou diskuzi rozjíždět hned takhle ze začátku, když tu ještě ani nemám návštěvníky. Takže na tohle si budeme muset ještě chvíli počkat...
  • Tajemno je sekce hlavně pro mě. Budu tam dávat všemožné články o věcech tajemných, záhadných až nadpřirozených. Zkrátka informace o věcech, na kterých ujíždím. Myslím, že se tam můžeme těšit hlavně na rozebírání upírů, vlkodlaků a magie :).
  • Harry Potter a Stmívání jsou sekce, kam budu sem tam občas dávat nějaké zajímavosti a perličky z obou filmů či knih. Objeví se tam fotky, obrázky, informace... prostě co mě zaujme. Jsou to specifické sekce, protože tyhle dva fenomény jseou teď mou srdeční záležitostí a vážně na ně nedám dopustit. Momentálně je u mě teda mnohem větší 'Twilight magory' O:).
  • Co se týče rubriky Deviantart, tam časem přijdou odkazy na nejzajímavější 'artists' ze stránky deviantart.com. Obvykle bude článek s nějakým info o umělci, s pár jeho díly a s odkazem na stránky ;).
  • V šuplíku najdete všechno možné, co se nedalo nikam jinak zařadit. Budou tam pravděpodobně řetězáčky, citáty a motta, srandičky a další drobnosti, které potěší :)
  • Odkazy na všechny možné i nemožné stránky, které určitě stojí za to navštívit. Přesně takové odkazy tu budou a může tu být i odkaz právě na tu vaší stránku :).
  • Nezapomeňte! na to, že všude ve světě je spousta lidí, kteří nemají takový komfort, jako vy. Spousta lidí po celém světě trpí hlady, chudobou a potřebují vaši pomoc. Stejně tak zvířata nejsou JENOM jídlo nebo pokusní králíci pro značkovou kosmetiku. I Matka příroda volá SOS a potřebuje zachránit před zkázou.
Pár věcí sem asi přesunu ze svých jiných blogů, který definitivně zruším. Bude mi to sice líto, ale slovy "ne, to mi bude líto" už mám asi 90 blogů, což žel bohu, je opravdu hodně xD (dobře dobře...bez těch ayoutových blogů asi 10... xD)

Tak toť asi prozatím vše k této stránce. Více už se dozvíte přímo z určitých článků :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama